פינוי בינוי בבת ים: 53 דירות ייהרסו לטובת 250 דירות במגדלים

תב"ע חדשה, שאושרה על ידי הוועדה המחוזית בתל אביב, תאפשר קידום פרויקט פינוי בינוי, במסגרתו ייבנו שני מגדלים ברחוב הגיבורים - סמוך לתחנה המיועדת של הרכבת הקלה

30/08/2017
אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה!
כך צפוי להיראות הפרויקט החדש בבת ים(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה תל אביב נתנה אור ירוק לתב"ע שתאפשר את יציאתו לדרך של פרויקט פינוי בינוי חדש בעיר בת ים. במסגרת הפרויקט, צפויים להיהרס שני בניינים ברחוב הגיבורים 2-4 בעיר ובמקומם ייבנו שני מגדלי מגורים בני 25 קומות, שיכללו כ-250 דירות חדשות.

הפרויקט ממוקם בתחילת רחוב הגיבורים, בסמוך לשדרות ירושלים ולפארק יפו, במיקום שצפוי להנות מדרכי גישה למרכז תל אביב ולאזור הטיילת, כולל תחנת הגיבורים של הרכבת הקלה המתעתדת להיבנות באזור כחלק מהעבודות בתוואי הקו האדום.

יזמית הפרויקט היא החברה להתחדשות עירונית, בשליטת לוי קושניר, דני שפירא, עמי כחלון וטל גולדשטיין. הפרויקט מבוצע בשיתוף חברת isa בבעלות עקיבא זורובין ושלום גריבה העוסקת בהתחדשות עירונית. אדריכל הפרויקט הוא משרד האדריכלים ברעלי-לויצקי-כסיף. בחברה ציינו כי הפרויקט יכלול תמהיל דירות מגוון שינוע בין דירות קטנות של 2.5 ו-3 חדרים ועד לדירות 4 ו- 5 חדרים וכן מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים.

אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה!
אין תמונה(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה!
מתחם המגורים כיום(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

עמי כחלון וטל גולדשטיין, מנכ"לים משותפים ובעלים בחברה, התייחסו להחלטה וציינו כי "תוכניות הפינוי בינוי ברחוב הגיבורים הן נרחבות, ואנו החברה הראשונה היוצאת לפועל עם פרויקט לאחר שהצלחנו לגבש הסכמה רוחבית של הדיירים. אנחנו מאמינים מאוד בבת ים, שהינה עיר מתפתחת בעלת מגמה חזקה של התחדשות עירונית, ואנחנו שמחים לקחת חלק בתהליך המורכב הזה. עברנו תהליך פרטני מול כל דייר ודייר והצלחנו לחבר בין הדיירים לרשות על מנת שהתהליך יקרום עור וגידים".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully