פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פינוי בינוי בבת ים: 53 דירות ייהרסו לטובת 250 דירות במגדלים

   תב"ע חדשה, שאושרה על ידי הוועדה המחוזית בתל אביב, תאפשר קידום פרויקט פינוי בינוי, במסגרתו ייבנו שני מגדלים ברחוב הגיבורים - סמוך לתחנה המיועדת של הרכבת הקלה

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   כך צפוי להיראות הפרויקט החדש בבת ים (הדמיה: יח"צ)

   הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה תל אביב נתנה אור ירוק לתב"ע שתאפשר את יציאתו לדרך של פרויקט פינוי בינוי חדש בעיר בת ים. במסגרת הפרויקט, צפויים להיהרס שני בניינים ברחוב הגיבורים 2-4 בעיר ובמקומם ייבנו שני מגדלי מגורים בני 25 קומות, שיכללו כ-250 דירות חדשות.

   הפרויקט ממוקם בתחילת רחוב הגיבורים, בסמוך לשדרות ירושלים ולפארק יפו, במיקום שצפוי להנות מדרכי גישה למרכז תל אביב ולאזור הטיילת, כולל תחנת הגיבורים של הרכבת הקלה המתעתדת להיבנות באזור כחלק מהעבודות בתוואי הקו האדום.

   יזמית הפרויקט היא החברה להתחדשות עירונית, בשליטת לוי קושניר, דני שפירא, עמי כחלון וטל גולדשטיין. הפרויקט מבוצע בשיתוף חברת isa בבעלות עקיבא זורובין ושלום גריבה העוסקת בהתחדשות עירונית. אדריכל הפרויקט הוא משרד האדריכלים ברעלי-לויצקי-כסיף. בחברה ציינו כי הפרויקט יכלול תמהיל דירות מגוון שינוע בין דירות קטנות של 2.5 ו-3 חדרים ועד לדירות 4 ו- 5 חדרים וכן מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים.

   לקריאה נוספת:
   פער של 75 אלף שקל: כך "מענישים" הבנקים את זכאי משרד השיכון
   מחיר למשתכן: דירת 75 מ"ר בפחות ממיליון שקל בראשל"צ
   בכמה נרכשה דירת 3 חדרים בשכונה ותיקה בהוד השרון?

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   (הדמיה: יח"צ)
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   מתחם המגורים כיום (צילום: יח"צ)

   עמי כחלון וטל גולדשטיין, מנכ"לים משותפים ובעלים בחברה, התייחסו להחלטה וציינו כי "תוכניות הפינוי בינוי ברחוב הגיבורים הן נרחבות, ואנו החברה הראשונה היוצאת לפועל עם פרויקט לאחר שהצלחנו לגבש הסכמה רוחבית של הדיירים. אנחנו מאמינים מאוד בבת ים, שהינה עיר מתפתחת בעלת מגמה חזקה של התחדשות עירונית, ואנחנו שמחים לקחת חלק בתהליך המורכב הזה. עברנו תהליך פרטני מול כל דייר ודייר והצלחנו לחבר בין הדיירים לרשות על מנת שהתהליך יקרום עור וגידים".