צפו: כך יוצקים רפסודה במגדל משרדים ענק בפתח תקווה

חברת עומר הנדסה יצקה את הרפסודה הרביעית בפרויקט ב.ס.ר סיטי של נחשון קיויתי, שיכלול 4 מגדלי תעסוקה בני 30 קומות. לצורך היציקה נעשה שימוש ב-3,800 קוב בטון

22/08/2018
יח"צ - חד פעמי

(בווידאו: יציקת הרפסודה בפרויקט ב.ס.ר סיטי)

פרויקט ב.ס.ר החדש של היזם נחשון קיויתי בפתח תקווה יוצא לדרך: השבוע החלה חברת הביצוע עומר הנדסה ובנייה לצקת את הרפסודה האחרונה בפרויקט עירוב השימושים, שצפוי לכלול 4 מגדלים בני 30 קומות כל אחד עם שטחי מסחר ומשרדים. מדובר בפרויקט שהוקם על ידי קבוצת רכישה שארגנה חברת ב.ס.ר.

הפרויקט ממוקם על מגרש בשטח של כ-27 דונם והוא כולל 4 מרתפי חניות עם 2,400 מקומות חניה בסך הכול על שטח כולל של למעלה מ-100 אלף מ"ר. בסך הכול משתרע הפרויקט על שטח של כ-150 אלף מ"ר. היקף ההשקעה בפרויקט, שכולל את עלות הקרקע ועלות הבנייה, מסתכם ב-1.6 מיליארד שקל.

הרפסודה היא בעצם הבסיס עליו מוקם מגדל המשרדים. חברת הביצוע כבר יצקה את 3 הרפסודות הראשונות, ולצורך הרביעית והאחרונה נעשה שימוש ב-480 מערבלי בטון שהובילו לאתר הבנייה כ-3,800 קוב בטון. שטחה כ-2,100 מ"ר ועובייה 1.80 מטרים. כעת צפויה עומר הנדסה להתחיל בבניית השלדים של 4 המגדלים, כאשר הצפי לסיום הבנייה הוא יוני 2021.

יציקת רפסודת הבטון(צילום: ב.ס.ר)

המפעל של אסם יהפוך למתחם מגדלי תעסוקה

על השטח שכיום נבנה הפרויקט היה בעבר מפעל ישן של חברת אסם, שנסגר בשנת 2008. את האופציה לרכישת הקרקע קיבלה ב.ס.ר בשנת 2016 מבעלים פרטיים של הקרקע - משפחת ברונר, משפחת וולפסון ואיש העסקים החרדי שוקי שרון. אלה השאירו בבעלותם מגדל אחד ו-3 המגדלים הנוספים שווקו במסגרת קבוצת רכישה.

הפרויקט, שיכונה "ב.ס.ר סיטי", ממוקם באחד המקומות המרכזיים בעיר, בין הרחובות ז'בוטינסקי ורבין, סמוך לבית המשפט המחוזי, קניון אבנת ובית החולים בלינסון. בחברה מציינים כי כל המגדלים כבר שווקו.

בשנים הקרובות צפוי ציר ז'בוטינסקי לעבור מתיחת פנים משמעותית, שכוללת הקמה של מגדלים רבי קומות נוספים לאורכו, אשר יכללו משרדים ומסחר לצד אלפי דירות חדשות והקמת הרכבת הקלה. זאת במקום בניינים עם שטחי מסחר מיושנים הנמצאים בציר אשר משרת את באי מתחם התעסוקה בבני ברק ואת מתחם הבורסה ברמת גן.

יציקת רפסודת הבטון(צילום: ב.ס.ר)
יציקת רפסודה רביעית בפרויקט ב.ס.ר סיטי של חברת ב.ס.ר בבניה של חברת עומר הנדסה ובניה. ב.ס.ר,
יציקת רפסודת הבטון(צילום: ב.ס.ר)
רפסודת הבטון אחרי יציקתה(צילום: ב.ס.ר)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully