פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מנרב תבנה את קמפוס משרד הביטחון בבאר שבע

   החברה זכתה במכרז להקמת מבני מגורים והדרכה בשכונת רמות תמורת 125 מיליון שקל; התקשרה בהסכם להקמת פרויקט ייצור חשמל בעמק הבכא בצפון הארץ ב-136 מיליון שקל

   שכונת רמות באר שבע (ראובן קסטרו)
   שכונת רמות בבאר שבע (צילום: ראובן קסטרו)

   חברת מנרב אחזקות ממשיכה להרחיב את פעילותה בתחומי הבנייה והניהול ההנדסי. החברה דיווחה היום (ראשון) כי חברת-הבת, מנרב הנדסה ובניין (מוחזקת ב-100%), זכתה במכרז של משרד הביטחון להקמת מבנים ותשתיות בקמפוס רמות בבאר-שבע.

   הפרויקט יכלול בעיקר עבודות ביסוס, פיתוח והקמה של 7 מבנים, לרבות מבני מגורים, מבני הדרכה ואודיטוריום, בשטח כולל של כ-15 אלף מ"ר. התמורה הכוללת עבור הפרויקט נאמדת בכ-125 מיליון שקל בתוספת מע"מ, ותקופת ההקמה הצפויה היא כשנתיים.

   בנוסף, בהמשך לדיווח החברה מספטמבר 2016, מנרב הודיעה היום כי מיזם משותף של חברת-הבת מנרב הנדסה ובניין וחברת נקסטקום בע"מ התקשר עם חברת עמק הבכא אנרגיות ורוח בע"מ להקמה של פרויקט לייצור חשמל בהספק של כ-96 מגה-וואט באמצעות כ-30 טורבינות רוח בצפון הארץ.

   כמו כן, התקשר המיזם המשותף בהסכם לתפעול ולתחזוקה של הפרויקט למשך 20 שנה מתום תקופת ההקמה. התמורה הכוללת עבור הפרויקט נאמדת בכ-136 מיליון שקל בתוספת מע"מ, ותקופת ההקמה הצפויה היא כ-25 חודשים מיום קבלת צו תחילת העבודה.

   לקריאה נוספת:
   אחרי 8 שנים: מגדלים יוקמו באשדוד למרות התנגדות התושבים
   זאת העיר שבה דירת 3 חדרים נמכרה ב-430 אלף שקל בלבד
   5,000 דירות חדשות בתל אביב אחרי 12 שנים של דיונים