צפו בהריסות: מתחם מתפורר בנתניה יהפוך לפרויקט מגדלי יוקרה

אפריקה ישראל מגורים החלה בהריסה של מתחם הכולל 7 בניינים עם 116 דירות ישנות, לטובת 4 מגדלים עם כ-400 יחידות דיור חדשות. מדובר בפרויקט פינוי-בינוי ראשון בעיר

יח"צ - חד פעמי

(בווידאו: צפו בהריסת המתחם בנתניה שיהפוך לפרויקט מגדלים)

פרויקט פינוי בינוי ראשון בנתניה יוצא לדרך: חברת אפריקה ישראל מגורים מקבוצת אפריקה ישראל שבשליטת לב לבייב החלה אתמול (שני) בהריסת מתחם מגורים ברחוב אנדריוס בעיר, הכולל 7 בנייני מגורים בני 3 קומות כל אחד עם 116 דירות ישנות.

במקומם תבנה החברה פרויקט מגדלי יוקרה שייקרא סביון סיטי ויכלול 2 מגדלים בני 24 קומות ועוד 2 מגדלי מגורים נוספים עם 26 קומות. בסך הכול יכלול הפרויקט 388 יחידות דיור חדשות. מדובר במתחם הממוקם ברחובות הרב קוק, בורוכוב ואנדריוס.

הדירות שנהרסו הן בנות 3 חדרים והדיירים הקיימים יקבלו במקומן דירות חדשות עם תוספת של כ-25 מ"ר, מרפסת שמש, חניה ומחסן. בשלב הראשון ייבנו 2 המגדלים הגבוהים יותר. שווי הדירות הישנות נאמד ב-1.5 מיליון שקל, כאשר דירות 4 חדרים חדשות בשטח 110 מ"ר עם מרפסת בשטח 14 מ"ר עולות כ-2.2 מיליון שקל.

לדברי אורן הוד, מנכ"ל אפריקה ישראל מגורים, "פינוי בינוי זו עסקת נדל''ן מורכבת - הצעד מתחיל לרוב מיוזמה של דייר אחד, המאגד סביבו קבוצה של דיירים נוספים, כאשר נדרשת הסכמה ושיתוף פעולה של רובם. לכן היא מצריכה שילוב כוחות של גורמים רבים".

עוד באותו נושא

2,000 היתרי בנייה בשנתיים: הסכם גג ראשון להתחדשות עירונית בר"ג

לכתבה המלאה
מבנה המגורים הישן לפני ההריסה (צילום: אפריקה ישראל מגורים)
הריסת המבנה (צילום: רמי חכם)
הריסת המבנה (צילום: צילום: רמי חכם)
פרויקט סביון סיטי נתניה (צילום: בונסאי)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully