וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

במאות מיליוני שקלים: פרויקט 'ארנונה הילס' בירושלים יוצא לדרך

עודכן לאחרונה: 11.1.2023 / 17:31

גשם החזקות מודיעה על קבלת היתר בפרויקט 'ארנונה הילס' בירושלים הצפוי לכלול כ-452 יח"ד, על שטח הנחשב לאחד מעתודות הקרקע האחרונות לפיתוח עירוני בבירה; הקמת הפרויקט מוערכת במאות מיליוני שקלים

כך יראה פרויקט 'ארנונה הילס' של גשם החזקות בירושלים (הדמיה). סטודיו לומו,
כך יראה פרויקט 'ארנונה הילס' של גשם החזקות בירושלים (הדמיה)/סטודיו לומו

גשם החזקות מדווחת היום (ד') על קבלת היתר בפרויקט 'ארנונה הילס' שיוקם כחלק משכונת מורדות ארונה, שכונת מגורים חדשה בירושלים. השטח עליו נבנה הפרויקט היה שייך בעברו לקיבוץ רמת רחל הסמוך, ממוקם בדרום מזרח ירושלים ותחום בשכונת ארנונה ממערב ומצפון, שכונת תלפיות ממזרח וקיבוץ רמת רחל מדרום.

על פי התכנית, בפרויקט ארנונה הילס יוקמו כ-452 יח"ד חדשות ויתפרס על 3 מתחמים הצפויים לכלול 2.5 קומות של חניון ו-2 קומות מסחר הנפרשות על 1,180 מ"ר. בפרויקט ייבנו 21 בניינים נמוכי קומה בני 9 קומות, כאשר כל 21 הבניינים עתידים להיבנות במקביל לפי תקני הבטיחות הגבוהים ביותר בתמהיל דירות של 2-5 חדרים וכן דירות פנטהאוז.

השכונות באזור מאופיינות בבנייה רוויה ותיקה בבניינים בגובה של 3-4 קומות ובבניה רוויה חדשה בת 10-14 קומות לאורך דרך חברון. בנוסף, מתוכננות גם יחידות דיור קטנות שיתנו מענה לזוגות צעירים שאין ידם משגת לרכוש דירות גדולות. כמו כן, בסמוך לפרויקט ממוקמת שגרירות ארצות הברית.

כך יראה פרויקט 'ארנונה הילס' של גשם החזקות בירושלים (הדמיה). סטודיו לומו,
כך יראה פרויקט 'ארנונה הילס' של גשם החזקות בירושלים (הדמיה)/סטודיו לומו

כאמור, פרויקט ארנונה הילס יבנה כחלק משכונת מורדות ארונה, שכונת מגורים חדשה, חלקה בתחום העיר וחלקה בתחום המועצה האזורית מטה יהודה. השכונה עתידה ליצור קשר בין שכונת ארנונה לבין שכונת תלפיות מזרח ועתידה לכלול בינוי למגורים, מגורים ד', מבנים ומוסדות ציבור, מתקנים הנדסיים, שטחים ציבוריים, שבילי הולכי רגל, כיכר עירונית, מסחר, דרך מוצעת, דרך מאושרת, דרך ו/או טיפול נופי. השכונה תכלול 1830 יח"ד שיבנו על שטח של 250 דונם ממזרח לשכונת ארנונה בירושלים.

השכונה תכלול רחובות נוחים לתנועת הולכי רגל, כיכרות רחבות, גינות ומרחבים פתוחים, לרווחת התושבים ותוכנית הפיתוח מציעה שימור ממצאים ארכיאולוגיים ייחודיים ובהם אמת המים ההיסטורית וכן רוג'ם אבנים תוך שילובם במבנה השכונה.

סך זכויות הבניה בתכנית הינם 465,640 מ"ר (עיקרי + שירות) ומעבר ל-1,830 יח"ד, התכנית כוללת כ-5,200 מ"ר לתעסוקה וכ- 25 דונם למוסדות ציבור.

sheen-shitof

המדריך המלא

שורשים גרמנים או אוסטרים? בידקו חינם זכאות לדרכון אירופאי

בשיתוף משרד עורכי דין תותי אשבל
כך יראה פרויקט 'ארנונה הילס' של גשם החזקות בירושלים (הדמיה). סטודיו לומו,
כך יראה פרויקט 'ארנונה הילס' של גשם החזקות בירושלים (הדמיה)/סטודיו לומו

על פי גשם החזקות, שטח התוכנית הינו אחת מעתודות הקרקע האחרונות לפיתוח עירוני בבירה ובנייתו מהווה הזדמנות לחיזוק אוכלוסייתה של העיר ירושלים.

יוסי מזרחי מנכ"ל ובעלים של בחרת גשם החזקות מסר: "פרויקט ארנונה הילס הינו אחד ממיזמי הדגל של גשם החזקות ובחרנו להקים אותו בבירת ישראל כחלק מתפיסת הציונות של החברה. אנו מאמינים כי הפרויקט הנ"ל יתרום רבות לחיזוק העיר ואוכלוסיית האזור ואנו מודים על קבל ההיתר ומתרגשים עם תחילת הבנייה הצפויה".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully