פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נפתח מבצע הנחות על ארנונה של משרד הפנים - אילו ערים הצטרפו?

   בת ים, גבעתיים, נתניה, ירושלים, נהריה ואשדוד - אלה רק חלק מ-63 הרשויות המקומיות שהצטרפו למבצע הגבייה על תשלום חובות ארנונה למגורים ולא למגורים. החייבים יקבלו הנחה בשיעור של עד 50%, ובלבד שיסדירו את חובם לשנים 2015-2016

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   יש לכם חוב ארנונה? אתם יכולים לקבל הנחה (צילום אילוסטרציה: יח"צ)

   בדרך לחיסול חובות הארנונה: היום (חמישי) נפתח מבצע גביית חובות ארנונה למגורים ושלא למגורים של משרד הפנים, לאחר ש-63 רשויות מקומיות הצטרפו למבצע גבייה המקנה עד 50% הנחה בחובות הארנונה עד לשנת 2014.

   לקריאה נוספת:
   קבינט הדיור צפוי לדון בתכניות לבניית 16 אלף דירות בהליך מזורז
   לא רק בתחום דירות היוקרה: הונג-קונג היקרה בעולם בשוק המשרדים
   בכמה נמכרה דירת 4 חדרים בשכונת תל ברוך צפון בתל אביב?

   על פי נתוני משרד הפנים, 100 רשויות מקומיות נוספות יצטרפו בימים הקרובים. כאמור, במסגרת מבצע הגבייה, שיסתיים בעוד כחצי שנה, אישר שר הפנים, אריה דרעי, מתן הנחה של 50% על חובות ארנונה עד 2014, זאת בתנאי שהחייבים יסדירו את חובם לשנים 2015-2016.

   משרד הפנים נקט בהליך זה בעקבות היקף חובות הארנונה, שעומד על כ-30 מיליארד שקל. במשרד סבורים כי כספי החובות שישולמו במסגרת המבצע, יסייעו לעיריות והרשויות המקומיות, בעיקר החלשות, להיטיב את השירותים המוניציפליים ולצמצם את הפערים בין הרשויות החזקות והחלשות.

   עם הערים שהצטרפו למבצע הגבייה ניתן למנות את בית שאן, מטולה, נהריה, נצרת עלית, עפולה, קצרין, קריית שמונה, אור יהודה, בת ים, בני ברק, גבעתיים, בית שמש, ירושלים, לוד, נתניה, אור עקיבא, פרדס חנה-כרכור, קריית ביאליק, קריית טבעון, קריית מוצקין, אילת, אשדוד, דימונה וקריית מלאכי.