בין הרצליה לרמת השרון: אושרה תכנית ל-160 דירות חדשות

מנהל התכנון אישר את תכנית "מתחם בראשית" בחלק הצפוני של רחוב סוקולוב ברמת השרון, במסגרתה 90 דירות יהיו קטנות לטובת זוגות צעירים ותתאפשר בניית דיור מוגן

  • בנייה
  • רמת השרון
הדמיית התכנית ברמת השרון (צילום: א.מזור - א.פירשט אדריכלים ומתכנני ערים)

בנייה חדשה בגבול רמת השרון-הרצליה: הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה במחוז תל אביב שבמנהל התכנון אישרה היום (ראשון) למתן תוקף את תכנית "מתחם בראשית" הכוללת 160 יחידות דיור. מתוכן כ-90 דירות יהיו קטנות לטובת זוגות צעירים וכן תינתן האפשרות לבנות יחידות לדיור מוגן.

עוד כוללת התכנית 300 מ"ר עבור שטחי מסחר, 350 מ"ר עבור שטחי ציבור ו-593 מ"ר עבור שטח ציבורי פתוח. היא ממוקמת בצפון רחוב סוקולוב, המהווה עורק ראשי בעיר, שנמשך לתוך הרצליה. היא מתפרשת על כ-6 דונם וכוללת אופי בינוי של 5 בניינים בני 7 קומות מעל קומת מסחר לכיוון רחוב סוקולוב.

טוב לדעת (מקודם)

מדרסים בהתאמה אישית בחצי שעה - ואתם יוצאים לחיים חדשים

לכתבה המלאה

התכנית קובעת את שינוי הייעוד של המתחם ממגורים לייעוד שימושים מעורבים, לצד הקצאת שטח ציבורי פתוח לטובת הציבור, זאת בסמוך לתחנת רכבת קלה שתבנה בעתיד. את המתחם חוצה שביל ציבורי ירוק ממערב למזרח, שיאפשר חיבור בין שטחי הציבור הפתוחים והבנויים אשר נמצאים בין שני צדיו של רחוב סוקולוב.

הבעלות בקרקע חלקה פרטית וחלקה בשיתוף בעלים פרטיים ועיריית רמת השרון. התכנית נערכה על ידי אדריכל אורי מזור ממשרד פירשט מזור אדריכלים.

(צילום: א. מזור – א. פירשט אדריכלים ומתכנני ערים)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully