פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   בקרוב בשכונת בבלי: עוד מגדל בן 44 קומות ו-174 יחידות דיור

   משפחת כוזהינוף העבירה למפוני גבעת עמל את התשלום האחרון, ומוציאה לדרך את פרויקט "בראשית בבלי", סמוך ל-4 מגדלים שבונה חברה בשליטתו של יצחק תשובה. הבנייה צפויה להתחיל ב-2017

   בראשית בבלי (יח"צ , יסקי מור)
   הדמיית הפרויקט (הדמיות: יסקי מור, 3DVISION הדמיות ממוחשבות))

   פרויקט המגורים שמקדמת משפחת כוזהינוף בדרום שכונת בבלי בתל אביב צפוי לצאת לדרך, לאחר שהיום העבירו יזמי הפרויקט למשפחות המפונים מגבעת עמל סכום כסף נוסף כפיצוי. פרויקט המגורים שיוקם בשכונה צפוי להתנשא לגובה של 44 קומות, ויכלול כ-174 יחידות דיור. מדובר בפרויקט מגורים יוקרתי שיכלול בריכת שחייה חצי אולימפית, ספא, מרתף יינות, חמאם תורכי, מגרש סקווש ומתחם עסקים.

   לקריאה נוספת:
   איפה נמצא דירת 4 חדרים חדשה ב-1.1 מיליון שקל
   השכונות המבוקשות ביותר: איפה נמכרו השנה למעלה מ-300 דירות?
   אשת השנה בנדל"ן: ענבל אור

   הפיצוי שהועבר היום על ידי המשפחה למפונים מהווה תוספת של כ-33% לסכום שכבר הועבר אליהם בעבר. לא רחוק מהמגרש שבו מתעתדת משפחת כוזהינוף להקים את פרויקט המגורים שלה כבר נבנה פרויקט המגורים של חברת אלעד מגורים, שבשליטת יצחק תשובה. הפרויקט של תשובה כולל 4 מגדלים בני 44 קומות ו-700 דירות.

   משפחת כוזהינוף ונציגי גבעת עמל (יח"צ , רפי דלויה)
   חתימת ההסכם (צילום: רפי דלויה)

   נורית כוזהינוף התייחסה לפיצוי שהועבר היום למפונים ואמרה: "ההתנהלות בינינו לבין המשפחות מגבעת עמל הסתיימה לשמחתי בצורה מסודרת ומכובדת. פרויקט בראשית בבלי יוצא כעת לדרך ברגל ימין, ואני בטוחה ושמחה שגם תושבי גבעת עמל יתחילו כעת בדרך חדשה וטובה".

   עו"ד משה ישראל, המייצג את משפחות התושבים, אמר: "כמייצג התושבים, אני מודה למשפחת כוזהינוף ובטוח כי כעת ייצאו תושבי גבעת עמל לדרך חדשה ומוצלחת. משפחת כוזהינוף העבירה את הכספים בנדיבות, מתוך מחווה של רצון טוב, ולפנים משורת הדין. בני משפחת כוזהינוף נהגו ברוחב לב ואנו מודים להם".

   לאחרונה החלה החברה בשיווק הדירות. להערכת החברה, הבנייה צפויה להתחיל ב-2017 ולהסתיים בראשית 2021.