וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אזורים נבחרה להיות חברה יזמית בפרויקט התחדשות עירונית ברמת השרון

23.6.2024 / 11:47

במסגרת הפרויקט יהרס בניין בן 4 קומות ובו 16 יח"ד, ובמקומו יקום בניין חדש ומודרני בן כ-14 קומות הכולל כ-40 יח"ד חדשות

הדמיה של בן חיים 3-13. evolve media,
הדמיה של בן חיים 3-13/evolve media
איל טישל, סמנכ"ל התחדשות עירונית באזורים. ינאי אלפסי,
איל טישל, סמנכ"ל התחדשות עירונית באזורים/ינאי אלפסי

חברת אזורים נבחרה להיות חברה יזמית בפרויקט התחדשות עירונית ברחוב בן חיים 8 ברמת השרון.
הבניין ברחוב בן חיים 8 הוא חלק ממתחם התחדשות עירונית רחב בלב רמת השרון בין רחובות השופטים-אוסישקין-הראשונים והנצח, בו התקשרה אזורים בהסכמי פינוי בינוי עם מספר בניינים הכלולים במתחם, בהם חתם רוב דרוש של הדיירים על ההסכמים. מדובר בבניין ברחוב הברק 4-8 והבניינים ברחוב בן חיים 3-13 וברחוב בן חיים 6.

אזורים צפויה להרוס בבניינים אלו בסך הכל 106 יחידות דיור, ולבנות במקומן כ-276 יחידות דיור חדשות. בתכנית כולה מתוכננים להיבנות גם שטחים ירוקים לרווחים הדיירים, שטחי מסחר, מבני ציבור ובהם גן ילדים, מעון יום, בית כנסת ומבנה של העירייה, וכל זאת על מגרש בשטח של כ-27 דונם.

התוכנית, שמספרה 553-0922070, מקודמת על ידי עיריית רמת השרון והרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, וזה עתה הופקדה במשרדי הועדה המחוזית לתכנון ולבנייה במחוז תל אביב ובמשרדי הועדה המקומית לתכנון ובניה ברמת השרון. מדובר בתכנית בשלה שקרובה לאישור, ועם אישורה ניתן יהיה לבקש היתרים מכוחה ולקדם את ההתחדשות העירונית במתחם זה.

על תכנון הפרויקט מטעם אזורים אמון משרד האדריכלים הידוע קיקה ברא"ז. הדיירים מיוצגים בעסקה זו על ידי עו"ד אורן ארדמן ועו"ד מתן ארנבי ממשרד עוה"ד SHG ואזורים מיוצגת ע"י משרד עוה"ד נשיץ, ברנדס ושות'.

הפרויקט מצטרף לפעילות התחדשות עירונית נוספת ברחוב אלחנן 4-10 (זוגי) ברמת השרון, שם עמלה אזורים בימים אלה על השלמת התנאים לקבלת היתרים להריסה של 4 בנייני רכבת הכוללים 108 יח"ד ישנות, ובמקומם בניית 5 בניינים חדשים ומודרניים, שיכללו 220 יח"ד, וביניהם שטח ירוק רחב היקף לרווחת התושבים.

איל טישל, סמנכ"ל התחדשות עירונית באזורים: "אנו נרגשים לקדם התחדשות עירונית נרחבת ברמת השרון שתביא לשיפור באיכות חיי התושבים. התוכנית מצטרפת לפרויקט פינוי-בינוי משמעותי נוסף בעיר, ברח' אלחנן, בו אזורים נמצאת בהליך מתקדם לקבלת היתר בנייה. אנו שמים דגש על שיתוף פעולה הדוק עם הדיירים לאורך כל הדרך, תוך הקשבה לצרכיהם ורצונותיהם, ומאמינים כי ההתחדשות העירונית היא תהליך מבורך שיגביר האטרקטיביות של רמת השרון, הן עבור התושבים הקיימים והן עבור משפחות חדשות".

תחום ההתחדשות העירונית באזורים

אזורים מובילה את תחום ההתחדשות העירונית, אותו סימנה כמנוע צמיחה אסטרטגי. החברה אף נבחרה לחברה מובילה במדד ה'התחדשות העירונית' של ישראל במספר השנים האחרונות. כיום, לאזורים מעל ל-90 פרויקטים, בהיקף של כ-38,000 יח"ד בשלבי ביצוע ותכנון שונים במתחמים גדולים המשלבים מגורים, מסחר ופנאי.

  • עוד באותו נושא:
  • נדל"ן

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully