וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

יוצאת מהבית: זו החברה המפתיעה שמרחיבה את גבולות הגזרה שלה

עודכן לאחרונה: 2.6.2024 / 12:23

לא רק בירושלים: קבוצת בית ירושלמי, שפעלה בעיקר בתחומי ירושלים מאז הקמתה, זכתה לאחרונה במכרז לבניית מאות דירות במגדל העמק, המצטרפת לפרויקטים רבים אחרים שהקבוצה תקים בשנים הקרובות מחוץ לבירה

הדמיה: הפרויקט בטירת הכרמל. evolvemedia,
הדמיה: הפרויקט בטירת הכרמל/evolvemedia

גברה על הצעה שניה בפער של 200 אלף שקל: בית ירושלמי מודיעה כי זכתה במכרז רשות מקרקעי ישראל במגדל העמק לפרויקט דיור מוגן של 240 יחידות דיור בכניסה הצפון מערבית של העיר - בסכום של 12.8 מיליון שקל כולל פיתוח.

לאחר שבעשור האחרון התמקדה קבוצת בית ירושלמי בעיקר בתחומי ירושלים, בה הקימה עשרות פרויקטים ולמעלה מ-10 אלף יחידות דיור - הזכייה במכרז במגדל העמק מצטרפת לאלפי דירות שהקבוצה תקים בשנים הקרובות במספר פרויקטים ברחבי הארץ.

יחיאל סגל, מנכ"ל הקבוצה: תפיסת העולם שלנו שמה דגש על שלושה דגלים, מקצועיות, מהירות ותכנון מרחבי כולל. הפרויקטים הללו מהווים עבורנו הזדמנויות לשיפור פני העיר בצורה משמעותית שכן הינם מתפרסים על שטחי קרקע משמעותיים ומהווים הלכה למעשה התחדשות עירונית אמיתית לחידוש העיר והמרחב הציבורי כולו".

מחוץ לבירה: אלו הפרויקטים בהם תתמקד החברה

• בעיר רחובות במתחם שקולניק תקים הקבוצה כ-850 יח"ד חדשות, הבינוי יכלול שילוב של בניה מגדלית לצד בנייה מרקמית עירונית. הפרויקט יתפרס על פני25 דונם ויכלול הקמת מבני ציבור משמעותיים על פי הפרוגרמה הנדרשת. הפרויקט ממוקם באזור הוותיק של רחובות, אולם נכון להיום יוזמה זו הינה מבין הראשונות באזור. הדיירים מלווים על משרד עו"ד גולדפרב זליגמן.

• פרויקט נוסף בו נבחרה הקבוצה הינו בעיר אשקלון במתחם שפירא, במסגרת הפרויקט יוקמו כ- 600 יח"ד לצד מבני ציבור בקומות הקרקע של מבני המגורים. יצוין כי המתחם נמצא באזור הדרומי של העיר בסמיכות לצירי תנועה מרכזיים וצופה פני הים.

• בעיר עפולה תקים החברה כ-300 יח"ד באחד מצירי התנועה המרכזיים בשד' החטיבה 9, הפרויקט ממוקם בלב ליבה של העיר הוותיקה, ומוגדר כאזור להתחדשות עירונית מעמיקה על פי תוכנית האב של העיר יצוין כי הפרויקט הינו אחד מהפרויקטים הראשוניים במסגרת התחדשות עירונית/פינוי בינוי המקודמים בעיר עפולה ומהווה פיילוט מאתגר למדיניות העירונית

הדמיה של הפרויקט בחדרה. evolvemedia,
הדמיה של הפרויקט בחדרה/evolvemedia

• הפרויקטים הללו מצטרפים ל-2 פרויקטים משמעותיים נוספים של הקבוצה המקודמים כבר. פרויקט התחדשות עירונית בטירת הכרמל בו השיגה הקבוצה את הרוב הדרוש במסגרת חתימות על הסכמי פינוי בינוי לפינוי 128 יחידות דיור ישנות ולהקמת כ- 800 יח"ד חדשות, הפרויקט ממוקם בשכונת גיורא בצמידות לציר המטרונית המיועד להסעת המונים. הפרויקט מתפרס ע"פ חטיבת הקרקע של כ- 20 דונם וכולל הקמת פארק בהיקף של 4 דונם.

• פרויקט נוסף בעיר חדרה בו רכשה החברה בסכום של 270 מיליון שקל חטיבת קרקע בגודל כולל של כ-70 דונם (כולל שטחי ציבור) להקמת שכונה חדשה בעיר חדרה. הקרקע נרכשה מחברת נכסים ובניין YBOX בשנה שעברה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    3
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully