וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מינוי חדש באאורה: נחום אטרקצ'י מונה למנהל חטיבת הנכסים של החברה

עודכן לאחרונה: 30.4.2024 / 11:55

אספת בעלי המניות של אאורה אישרה את מינויו של נחום אטרקצ'י, בנו של יעקב אטרקצ'י, כמנהל חטיבת הנכסים המניבים. זרוע הנכסים המניבים צפוי להניב NOI שנתי בסך 95 מיליון שקל בהדרגתיות החל משנת 2025

נחום אטרקצ'י. ערן לם,
נחום אטרקצ'י/ערן לם

נחום אטרקצ'י, (בן 30, בעל תואר ראשון במשפטים LLB), בנו של יעקב אטרקצ'י בעל השליטה באאורה, מעורב בפעילות החברה החל משנת 2015 בתחומי פיתוח, תכנון שיווק ומכירה של פעילות הייזום ובניה למגורים ופעילות הנדל"ן המניב.

בשנים האחרונות סייע נחום למנכ"ל החברה, בין היתר, באיתור פרויקטים פוטנציאליים, ניהול משא ומתן ובגיבוש עסקאות, ביצוע פעולות ייעול וארגון מחדש, תפעול שוטף ותאום הממשק מול יועצים חיצוניים וגופי ממשל ורגולציה, התוויה וחיזוק מיתוג עסקי תאגידי ופרויקטאלי וקידום פעולות שיווק בערוצי מדיה מסורתיים וחדשניים.

יעקב אטרקצ'י, מנכ"ל ובעלי אאורה. פוטו מרסלו,
יעקב אטרקצ'י, מנכ"ל ובעלי אאורה/פוטו מרסלו

בשנת 2021 קיבלה החברה החלטה אסטרטגית לפתח את פעילות נכסי הנדל"ן המניב אשר מוקמים במסגרת פרויקטי המגורים שהחברה יוזמת ומקימה ולשמר אותם כזרוע מניבה. במסגרת זאת, החברה פועלת להקמת סך של כ-76,000 מ"ר שטחים מסחריים, משרדים ומגורים להשכרה לז"א, אשר צפויים להניב NOI בסך של כ-95 מיליון שקל לשנה, בהדרגתיות החל משנת 2025.

כאמור, אסיפת בעלי המניות של אאורה קיבלה בערב החג החלטה לאשר את מינויו של נחום כמנהל חטיבת הנכסים המניבים. במסגרת תפקידו, נחום יעסוק בין היתר בפיתוח, תחזוקה, ניהול ושיווק של שטחי נכסי הנדל"ן המניב הנמצאים בהקמה ולקראת הקמה, לרבות איגוד של נכסי הנדל"ן המניב תחת חברת בת של החברה, קידום תהליכי תכנון ורישוי, עמידה בהוראות רגולציה, הכנת תוכניות פיתוח והשבחה, מעקב ובקרה של תהליכים ותוכניות עבודה, ניתוח מחירי השכירות בשוק והתאמת דמי השכירות, שיווק שטחי מסחר להשכרה, ניהול משא ומתן מול שוכרים פוטנציאלים וניהול קמפיינים בהיבטי שיווק ומיתוג.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully