וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קבוצת מעוף מודיעה: זאב בויקו מונה למנכ"ל מכון בקרת הבניה גאודע

עודכן לאחרונה: 4.4.2024 / 13:11

קבוצת מעוף מודיעה: זאב בויקו יחליף את ינון פרסיקו כמנכ"ל מכון בקרת הבניה גאודע. בתפקידו האחרון כיהן בויקו כמשנה למנכ"ל קבוצת סיסטם מעבדות מתקדמות

זאב בויקו, מנכ"ל מכון בקרת הבניה גאודע. יח"צ,
זאב בויקו, מנכ"ל מכון בקרת הבניה גאודע/יח"צ

דירקטוריון קבוצת מעוף החליט פה אחד: זאב בויקו מונה למנכ"ל מכון בקרת הבנייה גאודע. בויקו (40), יועץ ובודק בניה ירוקה מוסמך, בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן, יחליף בתפקידו את ינון פרסיקו אשר שימש בתפקיד בשנים האחרונות. בתפקידו האחרון כיהן כמשנה למנכ"ל קבוצת סיסטם מעבדות מתקדמות והיה בין היתר אחראי על הקמת מכון הבקרה הראשון שקיבל הסמכה מהרשות להסמכת מעבדות.

מכון בקרת הבנייה גאודע, אשר מוסמך על ידי הרשות הלאומית להסמכת מעבדות משנת 2017, מלווה אלפי יחידות דיור בעבור יזמים וקבלנים בפריסה ארצית מול עשרות וועדות תכנון ובניה ומציג צוות עובדים מיומן הכולל עשרות מהנדסים ואדריכלים ותיקים ומנוסים המבצעים בקרות איכותיות, יעילות וענייניות תוך הקפדה על מקצועיות רבה, מתן שירות אישי ועמידה בלוחות הזמנים.

זאב בויקו: "אני מודה על האמון שניתן בי, ורואה בתפקיד שליחות ומשמעות רבה לענף הבנייה והתשתיות. בכוונתי לפעול עם כל הכלים והידע העומדים לרשותי על מנת לתרום, לקדם, לחזק ולפתח את תחום מכוני הבקרה. אני מלא התרגשות וציפייה לקראת האתגר החדש ומאמין שהניסיון והידע שצברתי יאפשרו לי לתרום באופן משמעותי להמשך צמיחתו והצלחתו של מכון הבקרה, ואני מצפה בקוצר רוח להתחיל לעבוד עם הצוות המוכשר שלנו כדי לקדם את המכון להישגים גדולים עוד יותר". 

מנהל עבודה משגיח על פועלים בתוך אתר בנייה. ShutterStock
אתר בנייה/ShutterStock

נזכיר כי מכוני הבקרה קיבלו רישיון משר הפנים לערוך הליכים של בקרת תכן ובקרת ביצוע בתחום הבנייה. הליכים אלו כוללים בחינת תכניות, ביקורים באתר הבנייה ובקרה מדגמית ותהליכית של תחומים רבים הנוגעים לאיכות הבנייה, בטיחות, יציבות המבנה ושלום הציבור. תחומים אלה כוללים מגוון רחב של תחומי תכן הנדסיים שנקבעו בתקנות התכנון והבנייה (הקמת מכון בקרה ודרכי עבודתו) התשע"ח 2018.

מכוני הבקרה נועדו לשפר את איכות הבנייה ולהעלות את רף הבטיחות לשלום הציבור, לייעל תהליכי רישוי, לפשט את הבירוקרטיה בתהליכים סטטוריים והמלצתם של מכוני הבקרה על מתן היתר בנייה, אישור תחילת עבודות ותעודת גמר בנייה מהווה תנאי הכרחי במסגרת הליך הרישוי הכולל. צוות מכון הבקרה מוודא התאמה מלאה לדרישות והוראות החוק, התקנות והתקנים לשם הבטחת יציבות ובטיחות הבניין והמשתמשים בו.

  • עוד באותו נושא:
  • נדל"ן

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully