וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

גולדקנופף הבטיח: העיר הזו תורחב בעשרת אלפים דירות נוספות

עודכן לאחרונה: 2.4.2024 / 9:15

שר הבינוי והשיכון יצחק גולדקנופף נועד עם ראש עיריית צפת, יוסי קקון, כדי לדון בפתרונות למצוקת הדיור הקשה בעיר והבטיח בפניו: "צפת תורחב בכעשרת אלפים יחידות דיור נוספות"

הרובע היהודי בצפת. ShutterStock
הרובע היהודי בצפת/ShutterStock

בשורה לתושבי העיר צפת: שר הבינוי והשיכון, יצחק גולדקנופף אירח בלשכתו את ראש עיריית צפת יוסי קקון, למטרת דיון בפתרונות למצוקת הדיור הקשה בעיר צפת.

במהלך הפגישה דנו השר וראש העיר במצוקת הדיור הקשה בעיר וסיכמו כי משרד הבינוי והשיכון יאיץ את קצב הדיונים לקראת חתימה על הסכם גג בקרוב, הסכם שייתן תוספת של כ-6,000 יחידות דיור ומענה לאתגרי השיווק בעיר, זאת לצד קידום תוכניות להתחדשות עירונית שתוסיף עוד כ-4,000 יחידות דיור.

ראש העיר ציין לשבח את אנשי מחוז צפון במשרד הבינוי והשיכון ואת הסיוע שהעמיד שר הבינוי והשיכון באמצעות התוכנית להשמשת מקלטים בתקצוב של מעל מיליון שקל. בנוסף, העלה קקון בקשה לתוספת תקציבית בנושא ושר הבינוי והשיכון התחייב לפעול ולסייע למען המטרה החשובה.

"בשורה שתסייע לפריחת העסקים ושגשוגה הכלכלי של צפת"

בפגישה נכחו גם נציג אגודת ישראל, המשנה לראש העיר צפת, נחמן גלבך, מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון יהודה מורגנשטרן, מנכ"ל הרשות להתחדשות עירונית אליעזר במברגר, רמ"ט השר מוטי בבצ'יק, הדרג המקצועי במשרד הבינוי והשיכון וברשות מקרקעי ישראל.

בתום הפגישה אמר שר הבינוי והשיכון הרב יצחק גולדקנופף: "יחד עם ראש העיר יוסי קקון נביא תוספת של כעשרת אלפים יחידות דיור לעיר. זו בשורה משמעותית שתסייע בפתרון מצוקת הדיור. בנושא הביטחוני, מיד עם פרוץ המלחמה, המשרד תקצב השמשת מקלטים בצפון וכולי תקווה כי בסייעתא דשמייא נצליח להביא בקרוב שקט וביטחון אמיתי לתושבי הצפון".

ראש העיר צפת יוסי קקון: "ישנה חשיבות עליונה לקידום נושא הבניה בעיר צפת, ולכן אני מודה לשר הבינוי והשיכון הרב גולדקנופף על ההירתמות המיידית לפיתוחה של העיר. מצוקת הדיור ממנה סובלת צפת בשנים האחרונות, משפיעה על כל תחומי החיים בעיר. הבאת הסכם גג לצפת, היא בשורה חשובה ביותר לתושבים, שתחזיר את הזוגות הצעירים לעיר ותסייע לפריחת העסקים ושגשוגה הכלכלי של צפת".

  • עוד באותו נושא:
  • נדל"ן
  • צפת

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully