וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

105 אלף חולמים על 6,816 דירות: ההגרלה של דירה בהנחה יצאה לדרך

עודכן לאחרונה: 13.3.2024 / 10:23

ההגרלה הראשונה בסבב השישי של תכנית דירה בהנחה יצאה הבוקר לדרך. תוצאותיה צפויות להימסר לזוכים במהלך החודש. בימים אלו ניתן כבר להנפיק אישורי זכאות לקראת ההגרלה הבאה

ההגרלה השישית של דירה בהנחה יצאה היום לדרך. אלעד זגמן,
ההגרלה השישית של דירה בהנחה יצאה היום לדרך/אלעד זגמן

בהצלחה למשתתפים בהגרלה: הבוקר (ב') פתחו שר הבינוי והשיכון, יצחק גולדקנופף, מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון, יהודה מורגנשטרן ומנכ"ל רמ"י יעקב קוינט את ביצוע ההגרלות בסבב השישי של תכנית דירה בהנחה.

במהלך הימים הקרובים יימשך הליך ביצוע ההגרלות ל-6,816 דירות ב-72 הפרויקטים, הפרוסים ב-16 יישובים ברחבי הארץ. ביניהם: רחובות, אלעד, ירושלים, קריית עקרון, פתח תקווה ועוד. תוצאות צפויות להימסר לזוכים המאושרים במהלך חודש מארס; בימים אלו ניתן כבר להנפיק אישורי זכאות לקראת ההגרלה הבאה.

ההגרלה השישית של דירה בהנחה. משרד הבינוי והשיכון,
ההגרלה השישית של דירה בהנחה/משרד הבינוי והשיכון

נזכיר כי הסבב השישי של "דירה בהנחה" נפתח להרשמה ביום שלישי ה-26.12.23 ונסגר ביום שלישי ה-13.2.23 בשעה 23:59. להגרלה זו נרשמו כאמור כ-105,000 משקי בית ובוצעו למעלה ממיליון וחצי הרשמות (מספר הרשמות גבוה מאחר וכל זכאי היה רשאי להירשם לעד שלושה יישובים ולכל ההגרלות ביישובים אלו).

הליך ההגרלה נערך בהתאם לנהלים מחמירים ומוקפדים, במערכת ממוחשבת, ללא מגע יד אדם, בניהולה של ועדה ובפיקוחו של רו"ח מוסמך, וחישוב התוצאות מתבצע בחדר הגרלות סגור, בנוכחות ועדת הגרלות המפקחת, בודקת וחותמת על תוצאות ההגרלה.

sheen-shitof

עוד בוואלה!

זה כל כך טעים ופשוט: מתכון לבננות מקורמלות

בשיתוף חברת גליל

"אלפי משפחות יזכו להגשים את חלומן לדירה משלהן"

שר הבינוי והשיכון, יצחק גולדקנופף: "היום ביצענו את סבב ההגרלות השישי של תוכנית 'דירה בהנחה', שבעקבותיהן אלפי משפחות צעירות יזכו לרכוש דירה בהנחה משמעותית. בייחוד בתקופה שבה אנו נמצאים, אני רוצה לברך את אלפי הזוגות הצעירים. כמו כן, זוהי ההגרלה הראשונה בה ניתנת עדיפות למשרתי המילואים הפעילים, ואנו רואים בכך חובה מוסרית לדאוג לאלו אשר תמיד שמים את המדינה בראש מעייניהם. אלפי זוכים יקבלו בקרוב את ההזדמנות לבנות את ביתם בישראל, בכל רחבי הארץ, מצפונה ועד דרומה. אנו פועלים ביתר שאת על מנת להוסיף עוד אלפי דירות נוספות שיוגרלו השנה, לצד מגוון פתרונות דיור נוספים לטובת כלל אזרחי ישראל."

מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון, יהודה מורגנשטרן: "אלפי הדירות שהוגרלו היום הן צעד משמעותי ומבורך נוסף במסגרת תוכניות הממשלה להציע סל של אפשרויות לזוגות צעירים בדרך להגשים לרכישת ביתם. אנו ממשיכים לפעול במרץ במגוון אמצעים לקדם פתרונות נוספים, הן במישור התכנוני ומתן תקציב של 1.1 מיליארד שקלים להאצת נדל"ן והן במישור כח האדם הנדרש בענף, כחלק מביצוע תכנית הנדל"ן של הממשלה לשנת 2024. כל זאת, תוך שיתוף פעולה הדוק עם כלל הגורמים הרלוונטיים כדי להאיץ את קצב הבנייה ולספק מענה לצרכי הדיור הגדלים".

יעקב קוינט, מנהל רשות מקרקעי ישראל: "אנו ממשיכים לפעול במלוא המרץ להרחבת פתרונות הדיור בעיקר למחוסרי דיור. היום אנו שמחים לבשר על פתיחת ההגרלה השישית בתוכנית "דירה בהנחה" ובמהלך החודש אלפי משפחות יזכו להגשים את חלומן לדירה משלהן ב-72 פרויקטים בכל רחבי המדינה. נמשיך לייצר פתרונות איכותיים בפריסה רחבה לכלל הביקושים לדיור בישראל".

  • עוד באותו נושא:
  • נדל"ן

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully