וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

20% מהחברה בתמורה לכ-92 מיליון שקל: הנפקה מוצלחת לאפי קפיטל

עודכן לאחרונה: 15.2.2024 / 17:44

הנפקה ראשונה ומוצלחת לחברת נדל"ן בשנת 2024: חברת אפי קפיטל נדל"ן מדווחת היום לבורסה כי הנפיקה כ-20% ממניות החברה לפי שווי של כ-460 מיליון שקל אחרי הכסף. החברה זכתה לביקושים של כ-130 מיליון שקל וגייסה כ-92 מיליון שקל

אפי שקדי, בעל השליטה, מנכ"ל ויו"ר אפי קפיטל. טל גבעוני,
אפי שקדי, בעל השליטה, מנכ"ל ויו"ר אפי קפיטל/טל גבעוני

חברת אפי קפיטל נדל"ן הודיעה היום (ה') לבורסה כי הנפיקה כ-20% ממניות החברה לפי שווי של כ-460 מיליון שקל אחרי הכסף. במסגרת ההנפקה החברה זכתה לביקושים של כ-130 מיליון שקלים וגייסה כ- 92 מיליון שקל שיאפשרו לה מצד אחד את חיזוק ההון העצמי הקיים והפחתת המינוף ומצד שני את המשך צמיחתה, רכישת קרקעות נוספות והשתתפות במכרזים של רשות מקרקעי ישראל. מדובר בהנפקת מניות ראשונה מוצלחת לחברת נדל"ן בשנת 2024.

בין המשקיעים שהשתתפו בהנפקה נמנים גופים מוסדיים וקרנות השקעה מובילים כדוגמת מור, מיטב, הפניקס, קרן ספרה, אורקום, ורטיקל, איילים ואחרות. מרבית המשקיעים מבצעים השקעה חוזרת בחברה לאחר השתתפותם בהנפקות סדרות אג"ח קודמות של החברה. את הליך ההנפקה הובילו לירן רזמנוביץ מטעם דיסקונט חיתום, צביקה מנס מטעם ברק קפיטל, רו"ח נתי ורד ממשרד רו"ח עמית חלפון ועו"ד לירון עזריאל ממשרד עו"ד שמעונוב ושות'..

אפי שקדי, מנכ"ל ובעלי השליטה באפי קפיטל נדל"ן מציין: "זכינו באמון יוצא דופן מצד קרנות השקעה וגופים מוסדיים מובילים בישראל.. המהלך הינו חלק מאסטרטגיה ארוכת טווח לצמיחה וחיזוק משמעותי של החברה ברמת ההון העצמי מחד והקטנת המינוף הקיים מאידך. יחד עם השותפים החדשים נמשיך להגדיל את מכסת הקרקעות שלנו, כמות יחידות הדיור באזורי ביקוש וקידום פרויקטים נרחבים בישראל תוך התמקדות בתוכניות הממשלה השונות".

  • עוד באותו נושא:
  • נדל"ן

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully