וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

דרך חדשה: התחדשות הענק על דרך השלום בתל אביב יוצאת לדרך

עודכן לאחרונה: 16.1.2024 / 14:49

שנים ארוכות של תכנון, קידום תכניות ועבודה אינטנסיבית מגיעות לשיאן עם יציאתו לדרך של פרויקט הענק על הדרך השלום בתל אביב, של חברת אורון נדל"ן. כיצד יראה וכמה תעלה דירה?

הפרויקט של אורון נדל"ן על דרך השלום בתל אביב. משרד כנען שנהב אדריכלים,
הפרויקט של אורון נדל"ן על דרך השלום בתל אביב/משרד כנען שנהב אדריכלים

חברת אורון נדל"ן מכריזה היום (ב') על יציאתו לדרך של פרויקט ההתחדשות הענק על דרך השלום, HELLO תל אביב, ומפרסמת לראשונה את מחירי הפריסייל של הדירות.

הפרויקט יכלול את הריסתם של הבניינים בדרך השלום בשני שלבים, כשבמקומם ייבנו כ-590 דירות חדשות שישנו לחלוטין את פניה של רצועת השלום - אחת הכניסות המרכזיות לתל אביב.

כאמור, הפרויקט יתבצע בשני שלבים: בשלב הראשון, יכלול הפרויקט את הריסתם של הבניינים בדרך השלום 87-89 והקמתן של 172 יח"ד, בארבעה בניינים - שניים בני 15 קומות לכיוון דרך השלום, ושניים בני 9 קומות לכיוון רחוב עמישב; בשלב שני, ייצאו לפועל הריסתם של המבנים בדרך השלום 93-101, ובמקומם ייבנו כ-420 יח"ד חדשות.

כמה תעלה דירה בפרויקט?

שלב א' של הפרויקט יוצא לדרך בימים אלה ובחברת אורון נדל"ן מכריזים על שלב הפריסייל, במהלכו יתאפשר לרוכשים לרכוש דירת יוקרה במחירים נמוכים יותר.

כך, למשל מחירה של דירת 3 חדרים, בשטח של 82.7 מ"ר + 12 מ"ר מרפסת, תימכר במסגרת הפריסייל במחיר החל 3.42 מיליון שקל ובהנחה של כ-110 אלף שקל ממחירה המלא.

דירת 4 חדרים, בשטח של 100 מ"ר + 12 מ"ר מרפסת תימכר במסגרת הפריסייל במחיר החל מ-4.01 מיליון שקל, ובהנחה של כ-135 אלף שקל ממחירה המלא.

דירות 5 חדרים, בשטח של 118 מ"ר + 12 מ"ר מרפסת, תימכר כעת במחיר החל מ-4.802 מיליון שקל ובהנחה של כ-150 אלף שקל ממחירה המלא.

דירות גן ודירות פנטהאוז יימכרו אף הן בפריסייל: דירת גן בת 3 חדרים, המשתרעת על פני שטח של 83 מ"ר + 100 מ"ר מרפסת, תימכר בפריסייל במחיר החל מ-4.160 מיליון שקל, ובהנחה של כ-130 אלף שקל ממחירה המלא; דירות פנטהאוז בנות 5 חדרים הכוללות שטח של 153.4 מ"ר + 49 מ"ר מרפסת, יימכרו במחיר החל מ-7.334 מיליון שקל, ובהנחה של כ-230 אלף שקל ממחירה המלא.

הפרויקט של אורון נדל"ן על דרך השלום בתל אביב. משרד כנען שנהב אדריכלים,
הפרויקט של אורון נדל"ן על דרך השלום בתל אביב/משרד כנען שנהב אדריכלים

יצחק סער, סמנכ"ל השיווק באורון נדל"ן: "אורון נדל"ן גאה להוביל את מהפכת ההתחדשות העירונית על אחד הצירים המרכזיים של תל אביב- גבעתיים, ובכך לשפר הן את איכות החיים של דיירי הפרויקט, והן את הנראות הכללית של רצועת השלום כולה. דרך השלום מהווה עורק תחבורה ראשי ומרכזי, ובעתיד תכלול נתיבי תחבורה ציבורית, שבילי אופניים, פארקים ומתחמי ציבור ומסחר.

"מתחםHELLO תל אביב עצמו יכלול את כל הפסיליטיז הנדרשים לטובת איכות חיים קהילתית בסטנדרט הגבוה ביותר, ויהווה מעין שכונה בפני עצמו. מדובר בהזדמנות נדל"נית אדירה, המאפשרת ליהנות מפרויקט יוקרה חדשני, שמעניק לרוכשים את כל הטוב שבתל אביב יחד עם הקהילתיות והשקט של גבעתיים".

התכנון האדריכלי ייעשה על ידי משרד כנען שנהב אדריכלים, ובעיצובה של המעצבת דנה אוברזון.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    3
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully