וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הרחבת אג"ח מוצלחת לקרסו נדל"ן: 300 מיליון, פי 3 ממה שביקשה

עודכן לאחרונה: 9.1.2024 / 17:16

חברת קרסו נדל"ן השלימה אמש את השלב המוסדי בהרחבת אג"ח א': מדווחת על ביקושים גבוהים פי 3 ממה שביקשה לגייס. החברה שוקלת להגדיל את סכום הגיוס לכ-300 מיליון שקל. הגיוס ישמש להוזלת עלויות מימון ויתמוך בפיתוח החברה בהתאם לתוכניותיה

פרויקט ME-CRO של קרסו בתל אביב. יח"צ,
פרויקט ME-CRO של קרסו בתל אביב/יח"צ

הצליחה מעל המצופה בשלב המוסדי: חברת קרסו נדל"ן השלימה אמש (ב') את השלב המוסדי בהרחבת אג"ח א'. על פי הדיווח של החברה, במכרז המוסדי התקבלו ביקושים גבוהים פי 3 מהסכום אותו ביקשה החברה לגייס. בשל כך, בחרה החברה להגדיל את סכום הגיוס לכ-300 מיליון שקל. אג"ח סדרה א', הינן שקליות לא צמודות, בעלות מח"מ של 3.5 שנים, מדורגות 'ilA''ע"י מעלות .

בדוחות הכספיים לתשעת החודשים הראשונים לשנת 2023 דיווחה קרסו נדל"ן על הכנסות ממכירת דירות ומקרקעין הסתכמו לכ-281 מיליון שקל, במהלך התקופה מכרה החברה 109 יח"ד בתמורה כוללת של 331 מיליוני שקלים (ללא מע"מ) ברווחיות גבוהה יותר.

כמו כן, קרסו נדל"ן המשיכה בהרחבת זרוע הנכסים המניבים והציגה צמיחה של כ-16.8% בהכנסות משכירות, בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד, שהסתכמו בכ-64 מיליון שקל בתקופה.
הרווח הנקי של החברה בתקופת הדוח הסתכם בכ-17 מיליון שקל. קרסו ממשיכה להפגין איתנות פיננסית עם הון עצמי בסך של כ-1.279 מיליארד שקל המיוחס לבעלי המניות ויחס הון עצמי למאזן העומד על כ- 36%.

דן פרנס, מנכ"ל קרסו נדל"ן: "אנו מודים למשקיעים על הבעת האמון הרב. ההנפקה המוצלחת צפויה לסייע לקרסו נדל"ן להוזיל את עלויות המימון ולתמוך בתוכניותיה העסקיות של החברה תוך שמירה על חוזקה ואיתנותה הפיננסית של החברה".

  • עוד באותו נושא:
  • נדל"ן

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully