וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

סונול מכריזה: סמנכ"ל הכספים של הקבוצה ימונה למנכ"ל חברת הנדל"ן

עודכן לאחרונה: 2.1.2024 / 12:48

סונול נדל"ן והשקעות מודיעה על מינויו של רו"ח זאב כהן למנכ"ל החברה ומשנה למנכ"ל סונול ישראל. ב-5 השנים האחרונות שימש כסמנכ"ל הכספים של קבוצת סונול, תפקיד אותו ימשיך למלא בנוסף למינוי החדש

זאב כהן. סונול,
זאב כהן/סונול

סונול נדל"ן והשקעות מודיעה היום (ג') על מינויו של רו"ח זאב כהן למנכ"ל החברה ומשנה למנכ"ל סונול ישראל. ב-5 השנים האחרונות שימש כסמנכ"ל הכספים של קבוצת סונול, תפקיד אותו ימשיך למלא בנוסף למינוי החדש. כהן, בן 50, שימש בעבר כסמנכ"ל כספים בחברות דור אלון ואלון רבוע כחול.

סונול נדל"ן והשקעות פועלת בתחום הנדל"ן המניב בישראל. פעילות החברה כוללת את החזקתם, השכרתם, פיתוחם והשבחתם של נכסי הנדל"ן המניב הקיימים של החברה, שבעיקרם משמשים למתחמי תדלוק, קמעונאות ומסחר, לוגיסטיקה, אחסון וניפוק דלקים, על מנת להשיא את ערכם ולהגדיל את מצבת הנכסים המניבים של החברה. עוד פועלת החברה לאיתור נכסי נדל"ן מניב נוספים בישראל ולייזום ולהקמת פרויקטים חדשים בשטחם.

החברה פועלת למימוש מיטבי של פוטנציאל נכסי הנדל"ן שברשותה, באמצעות פיתוחם של הנכסים הקיימים תוך קידום סטטוס תכנוני להשבחתם והרחבתם, הגדלת זכויות ושינויי ייעוד ושימושים. הפיתוח האמור כולל, בין היתר, הגדלת מבנים, שינוי יעוד, ניצול זכויות בניה, השבחה והגדלת זכויות הבניה בנכסים בכ-128 אלף מ"ר נוספים (לא כולל חניונים) למטרות מסחר וקמעונאות, מגורים, משרדים, מלונאות וכן עירוב שימושים.

תחנת הדלק סונול. יח"צ,
תחנת הדלק סונול/יח"צ

לחברה שני נכסים מניבים בחוף שמן בנמל חיפה. האחד, מתחם חוות המיכלים בשטח קרקע של כ-37,300 מ"ר והשני מתחם "הסחר החופשי", שהינו מחסן לוגיסטי ומפעל לייצור שמנים ואוריאה המשתרע על שטח של כ-46,840 מ"ר. בכוונת סונול נדל"ן להקים במתחם "הסחר החופשי" מרכז לוגיסטי בשטח כולל של 24,000 מ"ר (שלב א') עם תכנון עתידי לתוספת של כ-5,000 מ"ר.

החברה נמצאת בשלבי קבלת היתר בניה ובשלבי הגשת בקשות להוספת זכויות בנייה, כך שסך זכויות הבניה של החברה בנכסיה יעמוד על כ-182,490 מ"ר. כיום, ה-NOI הכולל מנכסיה המניבים עומד על למעלה מ-50 מיליון שקל.

מר דוד ויסמן, יו"ר סונול נדל"ן ובעל השליטה בה, מסר: "זאב כהן צבר ניסיון רב בעשרים שנות עבודתו והינו בעל ידע והבנה נרחבים בתחומי האנרגיה והנדל"ן. סונול נדל"ן הינה חברה בעלת זכויות בניה רבות למימוש וזאב הינו האדם המתאים למימוש הפוטנציאל העצום של החברה."

  • עוד באותו נושא:
  • נדל"ן

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully