וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בשורה לתושבי הצפון: איזה מוסד אקדמי מוכר פותח שלוחה בנצרת?

עודכן לאחרונה: 27.12.2023 / 10:56

במסגרת תכנית ייחודית שאושרה על ידי המועצה להשכלה גבוהה, מוסד אקדמי מוכר יפתח שלוחה ללימודי סיעוד בשיתוף בית הספר לסיעוד בנצרת. הקורסים יועברו על ידי מיטב המרצים לסיעוד בישראל, בקבוצות לימוד קטנות ובשיטות הוראה חדשניות

סטודנטים מקשיבים להרצאה. ShutterStock
בשורה לתושבי הצפון: איזה מוסד אקדמי מוכר פותח שלוחה בנצרת?/ShutterStock

בשנים האחרונות גבר הביקוש לכוח אדם במקצועות הסיעוד בישראל ובעולם כולו. אחיות ואחים מוסמכים תופסים מקום מרכזי בטיפול בחולה ומהווים חלק בלתי נפרד מהצוות הטיפולי. במסגרת זו, הקריה האקדמית אונו מבשרת על פתיחת שלוחה של לימודי סיעוד בצפון. הלימודים יתקיימו בבית הספר לסיעוד שליד בית החולים האנגלי בנצרת;

התכנית הייחודית, שאושרה על ידי המועצה להשכלה גבוהה, כוללת בנוסף ללימודי סיעוד, מיומנויות ניהול והיכרות מעמיקה עם מערכת הבריאות, גם לימודי תעודה לבחירה: פיתוח תוכן דיגיטלי או אימון לבריאות.
הקורסים מועברים על ידי מיטב המרצים והמומחים לסיעוד בישראל, בקבוצות לימוד קטנות ובשיטות הוראה חדשניות המשלבות טכנולוגיה מקדמת בריאות.

תואר ראשון בסיעוד B.S.N. הוא תואר מדעי המעניק בנוסף ולאחר מעבר מבחן רישוי גם תעודה מקצועית של אח/ות. לימודי הסיעוד מאפשרים להשתלב בתפקידי סיעוד רבים ומגוונים - פנימית, כירורגיה, מיילדות, ילדים, בריאות הנפש, רפואה ראשונית ועוד.

פרופ' אורלי תורן, ראש החוג לסיעוד בפקולטה למקצועות הבריאות בקריה האקדמית אונו: "מדינת ישראל משוועת לעוד אחיות במערכת הבריאות. החוג לסיעוד בקריה האקדמית אונו, המכשיר מזה שנים סטודנטים לתעודה אקדמית של אחות/אח מוסמכות/ים, קיבל אישור של המועצה להשכלה גבוהה לפתוח שלוחה של החוג בצפון, בבית הספר לסיעוד בנצרת שליד בית החולים האנגלי. הלימודים יאפשרו לסטודנטיות ולסטודנטים המתגוררים בצפון ללמוד בקרבת מקום המגורים ובכך להגשים את חלומם ולרכוש מקצוע נדרש על בסיס לימודים אקדמיים. התכנית האקדמית של החוג לסיעוד בקריה האקדמית אונו זוכה למחמאות ולהערכה בקרב סטודנטים ואנשי מקצוע בתחום, ואנו גאים בשיתוף הפעולה עם בית הספר לסיעוד בנצרת להכשרת הדור הבא".

ד"ר סלאם חדיד, מנהלת בית הספר לסיעוד בנצרת: "זה יותר מ-100 שנה, מתאפיין בית הספר לסיעוד בנצרת במקצועיות גבוהה, באווירה משפחתית, ייחודית, תומכת ומעצימה. בנוסף, נותן בית הספר דגש מיוחד בתכניות ההכשרה על ערכי החמלה, הכבוד ההדדי והאמפתיה. אנו מברכים על שיתוף הפעולה עם הקריה האקדמית אונו ועל התכנית הייחודית, המשלבת חדשנות אקדמית ומחקרית עם ניסיון ומקצועיות בהכשרה למקצועות הסיעוד. בנוסף, קיימת תכנית הנגשה ייחודית, שמטרתה לאפשר לשכבות נוספות ורחבות יותר של האוכלוסיה להצטרף לאקדמיה ולזכות בתואר יוקרתי מקצועי ומתגמל למען העצמה של הפרט, המשפחה והקהילה".

  • עוד באותו נושא:
  • נדל"ן
  • נצרת

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully