וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

משקיעים בצמיחה: מכלול תקבל 70 מיליון נוספים במסגרת האשראי

עודכן לאחרונה: 7.11.2023 / 13:12

חברת מכלול צמיחה מודיעה כי קיבלה מסגרת אשראי חדשה נוספת בהיקף של 70 מיליון שקל מתאגיד בנקאי, אשר תשמש למהלך העסקים הרגיל והרחבת הפעילות. מנכ"ל מכלול, אורי פז: "עוד הבעת אמון מהמערכת הבנקאית ביכולותיה של מכלול"

טבלאות של הוצאות והכנסות. ShutterStock
משקיעים בצמיחה: מכלול תקבל 70 מיליון נוספים במסגרת האשראי/ShutterStock

הבעת אמון בזמן מלחמה: חברת מכלול מימון, העוסקת במתן אשראי חוץ בנקאי ליזמים בבנייה למגורים, מדווחת כי חברת הבת שלה, מכלול צמיחה, קיבלה מסגרת אשראי נוספת בסך 70 מיליון שקל מתאגיד בנקאי, המתווספת למסגרות הקיימות משני תאגידים בנקאיים אחרים; חברת מכלול צמיחה עוסקת במימון עסקים בצמיחה, ומעמידה אשראי לתאגידים עסקיים בינוניים מתחומים שונים בארץ ובעולם.

לאחר קבלת מסגרת האשראי מהתאגיד הבנקאי, סך מסגרות האשראי של מכלול צמיחה מסתכם ב-410 מיליון שקל משלושה תאגידים בנקאיים. סך קווי האשראי של קבוצת מכלול כולה מסתכם בכ-1.4 מיליארד שקל.

נכון לסוף הרבעון השני, תיק ההלוואות של מכלול צמיחה עמד על כ-553 מיליון שקל; תיק ההלוואות של מכלול נדל"ן עמד על כ-726 מיליון שקל, ותיק ההלוואות של מכלול מזנין עמד על כ-55 מיליון שקל.

אורי פז, מנכ"ל מכלול מימון. דניאל לילה,
אורי פז, מנכ"ל מכלול מימון/דניאל לילה

אורי פז, מנכ"ל חברת מכלול מימון, מציין כי "מסגרת האשראי מהתאגיד הבנקאי אושרה כבר לפני מספר חודשים ונחתמה זה עתה, והיא תשמש למהלך העסקים הרגיל ולהרחבת פעילותה של מכלול צמיחה. אנו רואים במסגרת זו המתווספת למסגרות הקיימות משני תאגידים בנקאיים אחרים, עוד הבעת אמון של המערכת הבנקאית ביכולותיה של חברת מכלול מימון בכלל, ובפרט במימון חברות ישראליות שבצמיחה. מכלול תמשיך לבחון שיתופי פעולה עם גופים שונים במטרה להגדיל את הפעילות ולגוון את תיק האשראי".

בגין מסגרת האשראי, מכלול צמיחה התחייבה בהתחייבויות שונות כלפי התאגיד הבנקאי כמקובל בהסכמי אשראי מסוג זה, כמו גם בעמידה באמות מידה פיננסיות.

מכלול צמיחה הינה זרוע המימון התאגידי של חברת מכלול, המתמקדת במימון חוב מורכב לחברות Middle Market ישראליות ובעלות זיקה ישראלית בצמיחה, וכן מימון פרויקטים ונכסים. החברה מתמחה במגוון תחומי פעילות וביניהם טכנולוגיה, מסחר ושירותים, תעשייה, אנרגיה, נדל"ן ומלונאות בחו"ל ומגזרים נוספים. פתרונות המימון של מכלול צמיחה כוללים מגוון אפשרויות מימון תוך גמישות רבה בהיקף האשראי, מבנה ההלוואה, לוח הסילוקין, מרכיבי ההשתתפות בהצלחה, וכן במבנה הביטחונות.

  • עוד באותו נושא:
  • נדל"ן

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully