וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

איזו חברת נדל"ן תאמץ את ספורטאי האולימפיאדה של ישראל?

עודכן לאחרונה: 20.9.2023 / 12:19

הוועד האולימפי בישראל חתם על הסכם שיתוף פעולה ייחודי למשך 5 שנים עם חברת נדל"ן בכירה, במסגרתו החברה תעניק תמיכה כספית לספורטאיות וספורטאים אולימפיים במטרה לסייע להם בהגשמת היעדים הספורטיביים שלהם ושל מדינת ישראל

ממתינים לנחיתת ארטיום דולגופיאט, נתב"ג. ראובן קסטרו
ממתינים לנחיתת ארטיום דולגופיאט, נתב"ג/ראובן קסטרו

הוועד האולימפי בישראל וקבוצת שיכון ובינוי מכריזות כי חתמו היום (ד') על הסכם שיתוף פעולה למשך כ-5 שנים, במהלכן יתקיימו המשחקים האולימפיים בפריז ביולי 2024 ובלוס אנג'לס ביולי 2028.

בשלב החתימה הסכימו הצדדים כי שיתוף הפעולה יביא לידי ביטוי את הערכים המובילים של שני הגופים ויספר את סיפור המצוינות של החברה הישראלית.

כחלק מבנייה אסטרטגית של החסות, הוועד האולימפי בישראל יחבור למהלכי הדגל של קבוצת שיכון ובינוי בשנים הקרובות, בשילוב חסויות אישיות לספורטאים אולימפיים מובילים. הספורטאיות והספורטאים, יקבלו תמיכה כספית במטרה לסייע להם בהגשמת היעדים הספורטיביים שלהם וכן להתפתח בזירות פיננסיות, לסייע בדאגה לעתידם בכל הקשור לפרויקטים למגורים.

יעל ארד, יו"ר הוועד האולימפי בישראל, יחד עם תמיר כהן, מנכ"ל קבוצת שיכון ובינוי. משה עמית,
יעל ארד, יו"ר הוועד האולימפי בישראל, יחד עם תמיר כהן, מנכ"ל קבוצת שיכון ובינוי/משה עמית

תמיר כהן, מנכ"ל קבוצת שיכון ובינוי: "אנו גאים לתת חסות לוועד האולימפי בישראל ושמחים על שיתוף הפעולה אשר נרקם בין הגופים. שיכון ובינוי החליטה לתת חסות לוועד האולימפי, שהוא חוד החנית של הספורט בישראל, משום שאנו מאמינים שהספורט הוא חלק חשוב מהחברה ותורם תרומה משמעותית לאוכלוסיות רחבות בכל רחבי הארץ. שיכון ובינוי והספורטאים הישראלים חולקים ערכים משותפים של נחישות, מחויבות וחתירה למצוינות, ואנו מאמינים שעלינו לתמוך בהם ולספק להם את הכלים הנדרשים כדי להשיג מטרותיהם. "כחברה שבנתה את מדינת ישראל הלכה למעשה, וממשיכה לפתח אותה גם בימים אלה, חשוב לנו שערכי המצוינות יקבלו ביטוי גם באירוע הבינלאומי החשוב בעולם".

"אנו מאמינים שהמהלך הזה הוא צעד חשוב בדרך להצלחה ולתרומה רבה יותר לחברה ולמדינה, ונמשיך להשקיע מאמץ ומשאבים כדי לשמר ולפתח את הספורט בארץ ולסייע לספורטאים שלנו להצליח ולייצג את ישראל בכבוד ברחבי העולם".

יעל ארד יו"ר הוועד האולימפי בישראל: " אנחנו גאים על הצטרפותה של קבוצת שיכון ובינוי למשפחה האולימפית ועל הבחירה של הנהלת החברה לתמוך במשלחת ישראל למשחקים האולימפיים עד ללוס אנג'לס 2028. כחברה ישראלית, אשר שורשיה נטועים עמוק בהיסטוריה של מדינת ישראל, החיבור לספורט האולימפי ולמצוינות ישראלית המורכבת מכל חלקי החברה שלנו, היא אך טבעית. שיתוף הפעולה הזה יאפשר לנו להגדיל את התמיכה בהכנות האולימפיות לפריז 2024 ולשמור על יציבות תזרימית ולצד זה את לטפח את הכנות הטרום אולימפיות של הנוער שלנו ללוס אנג'לס 2028".

  • עוד באותו נושא:
  • נדל"ן

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully