וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מתקרבת להנפקה: קבוצת מבנה נדל"ן הצליחה לגייס כ-1.2 מיליארד שקל

עודכן לאחרונה: 7.6.2023 / 15:28

השוק מאמין בקבוצת מבנה נדל"ן: החברה זכתה לביקושים גבוהים של כ-2 מיליארד שקל בשלב המוסדי של הנפקת אג"ח, מתוכם גייסה החברה כ-1.2 מיליארד שקל | בעל המניות הגדול בחברה, דוד פורר, הגדיל את אחזקותיו ל- 20.6% ממניות החברה | אושר מינוי עוזי לוי לתפקיד המנכ"ל

פרויקט כלכלית ירושלים קבוצת מבנה שכונת ביצרון תל אביב ת"א מגדלים נדלן. הדמיה: קבוצת מבנה,
קבוצת מבנה נדל"ן מתקרבת להנפקה/הדמיה: קבוצת מבנה

קבוצת מבנה נדל"ן מכריזה כי השלימה אמש (ג') בהצלחה את השלב המוסדי של הנפקת אגרות חוב, בדרך של הרחבת שתי סדרות אג"ח - מסדרות כ' ו-כה'.

החברה מדווחת כי זכתה לביקושים גבוהים במיוחד של כ-1.9 מיליארד שקל, במסגרת השלב המוסדי של ההנפקה, ובחרה לגייס מתוך סכום זה כ-1.2 מיליארד שקל - היקף הגבוה משמעותית מתוכניתה המקורית של החברה לגייס עד 700 מיליון שקל.

עוד, דווח, כי דוד פורר, בעל המניות הגדול בחברה, רכש בשבוע שעבר מניות של החברה ב-135 מיליון שקל והגדיל את אחזקותיו ל- 20.6% ממניות החברה.

שתי אגרות החוב, מסדרות כ' ו-כה' כאמור, הינן סדרות המדורגות בדירוג ilAA עם אופק יציב על ידי חברת הדירוג מעלות S&P, צמודות מדד ובמח"מ ארוך בטווח של 4.3 ו-6.7 שנים, בהתאמה, וללא בטוחות. את ההנפקה הובילה לאומי פרטנרס חתמים, לצד קונסורציום החתמים הכולל את אי.בי.אי חיתום, ברק קפיטל חיתום, האנטר קפיטל חיתום ואומני קפיטל.

עוזי לוי, מנכ"ל קבוצת מבנה נדלן. עופר חן,
עוזי לוי, מתעתד להיכנס לתפקיד מנכ"ל מבנה נדל"ן/עופר חן

טל פורר, יו"ר קבוצת מבנה: "אנו מודים לציבור המשקיעים על היענותו הגבוהה בהנפקה המוצלחת. הביקושים הגבוהים מעידים על הבעת האמון של שוק ההון בחברה, בנכסיה ובחוסנה הפיננסי. כספי ההנפקה יאפשרו להאריך את המח"מ המשוקלל של החוב, וכן לתמוך בפעילות העסקית השוטפת של החברה, בדגש על קידום ופיתוח של פעילות הייזום לטווח הבינוני, הכוללת הקמת 7 פרויקטים, שצפויים לתרום לחברה תוספת NOI שנתי באכלוס מלא של כ-200 מיליון שקל, ובכך קבוצת מבנה צפויה לחצות את הרף של NOI שנתי של למעלה מ-1 מיליארד שקל".

לאחרונה אישר דירקטוריון מבנה נדל"ן את מינויו של עוזי לוי לתפקיד מנכ"ל החברה;

לוי, המכהן בתפקידו האחרון כמנכ"ל מנורה מבטחים נדל"ן, נבחר על ידי ועדת איתור שהוקמה על ידי הדירקטוריון, וזאת, בין היתר, נוכח ניסיונו הרב, לרבות כהונתו בשורה ארוכה של תפקידים בתחום הנדל"ן בישראל ובמשרות ציבוריות בכירות, כישוריו, תכונותיו והתאמתו לתפקיד. לוי ייכנס לתפקיד בתחילת החודש הבא.

  • עוד באותו נושא:
  • נדל"ן
  • כסף

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully