וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אושרה להפקדה: 270 דירות חדשות יוקמו ברמת השרון

עודכן לאחרונה: 27.4.2023 / 13:20

תכנית מתחם ריינס ברמת השרון אושרה להפקדה בוועדה המחוזית תל אביב; התכנית מציעה את הריסתן של 104 יחידות הדיור הקיימות המתחם, לטובת בנייתן של 270 יחידות דיור חדשות

הדמיה - תכנית מתחם ריינס ברמת השרון. פרופ' אירית צרף נתניהו – אדריכלות ובינוי ערים,
הדמיה - תכנית מתחם ריינס ברמת השרון/פרופ' אירית צרף נתניהו – אדריכלות ובינוי ערים

תכנית מתחם ריינס ברמת השרון, אושרה להפקדה היום (ה') בוועדה להתחדשות עירונית של מחוז תל אביב. התכנית במימון הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית ומקודמת על ידי צוות מתכננים מטעם עיריית רמת השרון בשיתוף עם הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית.

המתחם של משולם לוינשטיין, מתחם ריינס, ממוקם בשכונת מורשה במזרח רמת השרון, בין הרחובות ריינס והרב קוק. תחום התכנית משתרע על פני כ-15 דונם וכולל כיום 104 יחידות דיור במבני שיכון. התכנית מציעה את הריסתן של יחידות הדיור הקיימות לטובת בנייתן של 270 יחידות דיור חדשות.

הבנייה במתחם תהיה בגבהים שונים, הנעים בין 7 ל-22 קומות. כמו כן, התכנית מקצה שטחים לצורכי ציבור, שטחים ירוקים ושטחי מסחר בצמוד לכיכר עירונית חדשה.

התכנית מציעה שיפור משמעותי של השטח הפתוח לאורך נחל הדרים המצוי במרכז שטח התכנית, תוך שימור העצים המצויים בו.

אלעזר במברגר, מנכ"ל הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית. רז רוגובסקי,
אלעזר במברגר, מנכ"ל הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית/רז רוגובסקי

התכנית מחולקת את המתחם לשלושה תתי מתחמים עצמאיים, אשר יכולים להתממש בנפרד ולאפשר ביצוע מהיר יותר.

אלעזר במברגר, מנכ"ל הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית: "התכנית למתחם ריינס ברמת השרון ממשיכה את התחדשותה של העיר שנוסדה עם קום המדינה ומאפשרת את צמיחתה של העיר. התכנית מאפשרת לשלש את מספר תושבי השכונה תוך יצירת סביבת מגורים השומרת על המרחבים הפתוחים, בסביבת הנחל הייחודית, לרווחת התושבים. אני מודה לשותפינו בעיריית רמת השרון, אשר איפשרו את התכנית האיכותית הזו".

אבי גרובר, ראש עיריית רמת השרון: "אני שמח שאנחנו ממשיכים לחדש את העיר. הצלחנו להביא ליחסים סבירים בין מספר יחידות הדיור הקיים לעתידי ולשמור על ואדי מורשה והסביבה כך שכל בחינה מדובר בפרוייקט מעולה לכל הצדדים, לדיירים שיקבלו דירות חדשות במקום בתים ישנים, למורשה שממשיכה להתחדש ולהפוך לשכונה הטובה בישראל ולעיר שהולכת ומתפתחת. שמח ש20 אחוז מהדירות בפרויקט הן דירות קטנות ובנוסף הוספנו שטחים למבני ציבור וחזיתות מסחיות כחלק מהפרוייקט. בהצלחה".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully