וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

יבנה מתחדשת: בוני התיכון תקים פרויקט עם 480 יח"ד

עודכן לאחרונה: 4.4.2023 / 11:28

הוועדה המקומית לתכנון ובנייה יבנה, החליטה להפקיד בתנאים את התוכנית לקידום פרויקט התחדשות עירונית ברחוב דואני בעיר. הפרויקט כולל הריסת 12 מבנים הכוללים 96 דירות ובנייה של 8 בניינים עם 480 יח"ד

יבנה מתחדשת. Evolve Media,
יבנה מתחדשת/Evolve Media

חברת בוני התיכון מדווחת הבוקר כי הוועדה המקומית לתכנון ובנייה יבנה, החליטה להפקיד בתנאים את תוכנית בניין עיר שהגישה חברת בוני התיכון, לפרויקט התחדשות עירונית ברחוב דואני בעיר.

על-פי התוכנית, בוני התיכון תפנה 12 מבני מגורים טוריים ישנים, הכוללים 96 יחידות דיור, ותקים 8 בנייני מגורים חדשים בני 16-19 קומות, שיכללו סך הכל כ-480 יחידות דיור, כ-2,000 מ"ר מסחר וכ-480 מ"ר לבניית גני ילדים. על-פי הערכות החברה, היקף ההכנסות הצפוי מפרויקט זה הינו כמיליארד שקל, כולל מע"מ.

החברה החלה את החתמות הדיירים על הסכם פינוי בינוי בחודש במאי 2020 ועד למועד הדיווח, חתמו כ-69% מבעלי הזכויות במתחם. החברה מבהירה כי הוועדה המקומית לתכנון ובנייה יבנה, הינה ועדה עצמאית מוסמכת ואישור התוכנית נמצא בסמכותה, ללא צורך באישור הוועדה המחוזית.

רן מלאך: מקדמים ביבנה פרויקטים נוספים

עו"ד רן מלאך, מנכ"ל בוני התיכון התחדשות עירונית: "יבנה זוכה בשנים האחרונות להגירה חיובית ומושכת אליה אוכלוסייה חזקה ומשפחות צעירות ואנו מקדמים בה מספר פרויקטים של התחדשות עירונית ברחבי העיר. פרויקט מתחם דואני יציע שמונה בניינים חדישים באיכות תכנון גבוהה עם תמהיל מגוון של דירות בגדלים שונים ובסטנדרט גימור גבוה. הפרויקט ישדרג את הרחוב המרכזי בעיר ויכניס בו חיים עירוניים, יחד עם הוספת שטחים ירוקים, שטחי ציבור בנויים וחניות, לרווחת התושבים ויביא לחידוש הליבה האיכותית של יבנה. בזכות הרוח הגבית שמעניקה לנו עיריית יבנה, אשר שמה לנגד עיניה את רווחתם של תושבי העיר וחידוש פני העיר, הפרויקט יוצא לדרך".

חברת בוני התיכון, בשליטת עמי פרץ המכהן כדירקטור וכמנכ"ל החברה, הוקמה בשנת 1985 ועוסקת בייזום, תכנון והקמת פרויקטים למגורים בישראל. נכון להיום מקדמת החברה ייזום, בנייה ושיווק של כ-2,177 יח"ד ב-6 פרויקטי נדל"ן למגורים במודיעין, קריית אונו, תל אביב, אשקלון, באר יעקב ויבנה. וכן, ייזום של כ-58 פרויקטי התחדשות עירונית ברחבי הארץ ותמ"א 38/2 בתל אביב בהיקף למעלה מ-23,000 יחידות דיור.

  • עוד באותו נושא:
  • נדל"ן

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully