וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

לוד החדשה: פרויקט ייחודי הכולל 402 דירות לשכירות ארוכת טווח

עודכן לאחרונה: 9.2.2023 / 12:08

מדובר בפרויקט עירוב שימושים ראשון מסוגו המיועד לשכירות ארוכת טווח בשכונת נופי בן שמן החדשה בעיר לוד, ויוקם לצד מבני ציבור, אזורי מסחר ותעסוקה וכן בקרבה לפארק העירוני הראשון בעיר, על שטח של 180 דונם

הפרויקט של חברת אזורים Living בשכונת בן שמן החדשה בעיר לוד. הדמיה - 3Division,
הפרויקט של חברת אזורים Living בשכונת בן שמן החדשה בעיר לוד/הדמיה - 3Division

לאחר שזכתה במכרז "נופי בן שמן" במהלך חודש נובמבר 2021, חברת אזורים Living, המתמחה בשכירות ארוכת טווח, מודיעה על חתימה של הסכם ראשון בשטחי המסחר בפרויקט הצפוי לקום בשכונת נופי בן שמן בלוד.

על פי העסקה שנחתמה, סבן אקספרס צפויה לשכור במתחם שטח של כ-60 מ"ר לתקופה של 5 שנים עם אופציה ל-5 שנים נוספות. מועד הפתיחה הצפוי: שנת 2026.

הפרויקט בבן שמן הינו ייחודי בהיותו עירוב שימושי המיועד לשכירות ארוכת טווח. הפרויקט צפוי לכלול כ-402 יח"ד המיועדות לשכירות ארוכת טווח.

שכונת נופי בן שמן החדשה: איך היא תיראה?

שכונת נופי בן שמן היא שכונה חדשה שמוקמת בין מושב בן שמן לבין העיר לוד, ממזרח לכביש 40, ומשויכת לתחום השיפוט המוניציפאלי של העיר. פיתוח השכונה נמצא בשלבים מתקדמים והאכלוס העתידי צפוי להתרחש בשנים 2024-2025.

השכונה מתוכננת כשכונת מגורים חדשנית ומודרנית שבנויה על פי גישת עירוב שימושים בה יש שילוב של מגורים במגוון טיפוסי בינוי, מבני ציבור נרחבים, אזורים ירוקים וכן רמת שירות גבוהה למסחר ותעסוקה.

לצד מבני המגורים תכלול השכונה גם קריית חינוך גדולה עם מוסדות שמתאימים לכל הגילאים מגן הילדים ועד לבית ספר תיכון וכן שטחי מסחר ותעסוקה בהיקף של כ-20,000 מ"ר.

הפרויקט של חברת אזורים Living בשכונת בן שמן החדשה בעיר לוד. הדמיה - 3Division,
הפרויקט של חברת אזורים Living בשכונת בן שמן החדשה בעיר לוד/הדמיה - 3Division

במעטפת השכונה, לאורך נחל גזר כוללת התוכנית את הפארק העירוני הראשון לעיר לוד על שטח של 180 דונם, שישמש כמרכז פנאי ונופש שיהיה לכל תושבי העיר והאזור. פיתוח השכונה והתשתיות כולל גם הקמה של מערכת דרכים, המקשרת את השכונה החדשה עם העיר באופן שיתרום לחיבוריות בין השכונות המזרחיות למרכז העיר הוותיק.

שטח המסחר של חברת אזוריםLiving בפרויקט נופי בן שמן בלוד, כולל 1000 מ"ר, המחולק ל-9 חנויות סך הכל המתפרסות על פני קומת הקרקע אותם מקימה החברה. המסחר מוקם במסגרת פרויקט עירוב שימושים הכוללים בנייני מגורים ושטחי מסחר. סבן אקספרס הינה הראשונה לחתום עם חברת אזורים Living בפרויקט.

דן מור, סמנכ"ל המניבים באזורים: "אנו מברכים על חתימת ההסכם עם סבן אקספרס בשטח המסחרי בפרויקט נופי בן שמן בלוד. זוהי בשורה משמחת על הסנונית הראשונה בפרויקט שכירות ארוכת טווח ואנו צופים כבר עכשיו ביקושים גבוהים לקומת המסחר בפרויקט. אנו פועלים בימים אלו על ייצור תמהיל מסחרי מגוון ואיכותי עבור תושבי השכונה שיכלול מגוון של חנויות אשר יבטיח נוחות לדיירי השכונה והפרויקט בפרט. הפרויקט מוקם בלב שכונה חדשה ומבוקשת בעיר לוד אשר מציבה את העירוניות במרכז. אין לנו כל ספק שתמהיל נכון ומתאים לייחודיות אופיו וצביונו הצעיר והחדשני של פרויקט שכירות ארוכת הטווח יביא את הפרויקט להוות דגל לשכונה החדשה ולעיר כולה".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully