וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

החלה הקמת פרויקט הענק בירושלים: מי קבוצת המשקיעים שרכשה בו 12 קומות?

עודכן לאחרונה: 23.1.2023 / 14:15

יוצאת לדרך הקמתו של פרויקט ענק בירושלים של קבוצת סופרין בהשקעה מוערכת של כ-1.5 מיליארד שקל. הפרויקט, המציע הקמת 2 מגדלים בני 26 קומות כל אחד ובניין נוסף בן 6 קומות, יכלול 100 אלף מ"ר של תעסוקה ומסחר בגבעת שאול

פרויקט הענק בגבעת שאול בירושלים. הדמיה - 3division,
פרויקט הענק בגבעת שאול בירושלים/הדמיה - 3division

החלה הקמתו של פרויקט מגדלי העתיד: קבוצת סופרין, שדיווחה לאחרונה לבורסה כי כל שטחי המשרדים בפרויקט שווקו, ערכה טקס הנחת אבן פינה לפרויקט "מגדלי העתיד" בלב אזור התעסוקה של גבעת שאול בירושלים.

בין הרוכשים הבולטים בפרויקט - קבוצת משקיעים בראשותו של רו"ח עובד בן דוד מפירמת BDSK, שרכשו במסגרת הקבוצה 12 קומות בבניין, מדובר בכ-20,000 מ"ר.

פרויקט מגדלי עתיד צפוי להיבנות על קרקע הממוקמת ברחוב בית הדפוס 16 בירושלים. הפרויקט מהווה מתחם תעסוקה, מסחר ומבנה ציבור בהיקף של כ-85 אלף מ"ר ברוטו לתעסוקה וכ-15 אלף מ"ר ברוטו מסחר.

במסגרת הפרויקט יוקמו 2 מגדלים בני 26 קומות כל אחד, מתוכן 24 קומות משרדים ו-2 קומות מסחר, וכן בניין משרדים שלישי בן 6 קומות מעל 2 קומות מסחר. סך עלות הפרויקט נאמדת בכ-1.5 מיליארד שקל. מתחת לקרקע יוקמו כ 1,270 מקומות חניה בשטח של כ 50,000 מ"ר.

מימין: צחי סופרין, רוני וייס, משה ליאון, יואל ויס. יח"צ,
מימין: צחי סופרין, רוני וייס, משה ליאון, יואל ויס/יח"צ

כמו כן, לפרויקט נגישות גבוהה ביותר והוא נמצא בסמוך לכביש 16 המחבר את אזור התעסוקה לכביש 1 ומסייע לבאים וליוצאים לדלג על הפקקים הרבים בכניסה לעיר.

הכביש גם מחבר את אזור התעסוקה של גבעת שאול לשכונות המערביות של העיר. יתרון משמעותי לפרויקט כחלק מהנגישות הגבוהה, הינו סמיכותו של הקו הירוק של הרכבת הקלה בין גבעת שאול להר הצופים, שיפעל עוד טרם אכלוס הפרויקט.

גבעת שאול הוא מאזורי התעסוקה הוותיקים בעיר וככזה מרכז, בין היתר, את רוב משרדי הממשלה ומוסדות השלטון הגדולים, דוגמת משרד האוצר, המשרד להגנת הסביבה, משרד החינוך, הביטוח הלאומי, הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, בית הדין לעבודה ולענייני משפחה, ועוד.

sheen-shitof

עוד בוואלה!

זה כל כך טעים ופשוט: מתכון לבננות מקורמלות

בשיתוף חברת גליל

באירוע טקס הנחת אבן הפינה לפרויקט, נכחו ראש העיר, משה לאון, רו"ח הירושלמי עובד בן דוד, אבי לוי, מבעלי השליטה של קבוצת דלק, רוני ויואל וייס וכן בכירי קבוצת סופרין - צחי וליאון סופרין, מנכ"ל החברה, אילן שוורצזורגן ואחרים וכן שותפי קבוצת הרכישה שקנו נכסים בפרויקט ושותפים עסקיים נוספים.

לדברי צחי סופרין, בעל שליטה וסגן יו"ר הדירקטוריון של קבוצת סופרין, מארגנת הקבוצה והמנהלת ההנדסית של הפרויקט: "מדובר באחד הפרויקטים המרכזיים בתחום התעסוקה שיצאו לפועל בירושלים. על פי חזון העיר, יאכלס המתחם בקרוב חברות כחול לבן וחברות בינלאומיות מתחומי ההיטק והביוטק וכמובן בעלי מקצועות חופשיים. במונחי קבוצות רכישה, להערכתי זאת אחת מקבוצות הרכישה הגדולות בישראל".

הפרויקט נעשה בתכנון משרד האדריכלים יסקי מור סיוון, והוא מקודם על ידי קבוצת רכישה בהובלת קבוצת סופרין וקבוצת וייס.

רו"ח עובד בן דוד מפירמת BDSK. יח"צ,
אירוע טקס הנחת אבן הפינה לפרויקט/יח"צ

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    3
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully