וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בכ-230 מיליון שקל: כך יראה מבנה המשרדים החדש של קונטרופ

עודכן לאחרונה: 23.1.2023 / 12:09

יוצאת לדרך הקמתו של מבנה מעבדות ומשרדים חדש עבור חברת קונטרופ טכנולוגיות - על קרקע בשטח של כ-6,000 מ"ר הממוקמת בפארק התעסוקה החדש של המועצה האזורית דרום השרון, בסמוך לכפר סבא

הדמיה: בניין המשרדים החדש של חברת קונטרופ. יח"צ,
הדמיה: בניין המשרדים החדש של חברת קונטרופ/יח"צ

מגה אור החזקות ושותפות מקבוצת קונטרופ, בסיוע ותמיכתה של ראשת המועצה הגב' אושרת גני גונן, מדווחות על קבלת היתר ותחילת העבודות על הקמת בניין משרדים ומעבדות ראשי אשר ישרת את חברת קונטרופ טכנולוגיות מדויקות, בעלות השקעה מוערכת הכוללת את עלות הקרקע ועלות הקמת המבנה בסך של כ-230 מיליון שקל.

על פי התכנון, מבנה המשרדים יתפרס על שטח בנוי של כ-30,000 מ"ר, שטחי משרדים וחניונים, בתחום פארק התעסוקה והעסקים של המועצה האזורית דרום השרון בצמידות לכפר סבא - ועתיד לכלול מעבדות מיוחדות ומשרדים.

כפר סבא. ShutterStock
מרכז העיר כפר סבא: פארק העסקים החדש, אקו פארק, ממוקם בסמוך לעיר ומציע אפשרויות תעסוקה חדשות/ShutterStock

המשרדים ייבנו על קרקע בשטח של כ-6,000 מ"ר, הנמצאת בבעלות משותפת של מגה אור ושותפות מקבוצת קונטרופ. במסגרת הסכם ההקמה והשכירות שנחתם בין השותפים בקרקע, יקימו הצדדים על מקרקעי הפרויקט מבנה מעבדות ומשרדים מותאם לצרכי קונטרופ טכנולוגיות מדויקות, אשר יושכר על ידיהם לחברת קונטרופ, ישמש את החברה לטובת הקמת מעבדות מתקדמות לפעילותה וכן יכלול את משרדי החברה, וזאת נוסף לאתרים שונים המשמשים את קונטרופ כיום.

פארק התעסוקה והעסקים החדש של המועצה האזורית דרום השרון-אקו פארק, ממוקם סמוך לעורקי התנועה הראשיים (כבישים מס' 6, 531, 5) בסמיכות לכפר סבא.

מיקומו של פארק התעסוקה ותמהיל העסקים והחברות המשולבות בו, מהווה יתרון נגיש למועסקים וכן סביבה עסקית מתפתחת שתכלול מסחר, בילוי ופנאי, מבני משרדים וכן מבני לוגיסטיקה ותעשייה קלה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully