וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אושרה התכנית: כך יראה שער הכניסה המחודש לרובע העסקים של בת ים

עודכן לאחרונה: 10.1.2023 / 18:26

התכנית כוללת מגדל תעסוקה בן 16 קומות ומגדל מגורים בן 30 קומות עם 200 יחידות דיור, מעל מבנה בן 6 קומות של מסחר ותעסוקה. סך הכול יכלול הפרויקט כ-36 אלף מ"ר למסחר

כך יראה שער הכניסה המחודש לרובע העסקים של בת ים (הדמיה). יסקי מור סיון אדריכלים, עורכי התוכנית,
כך יראה שער הכניסה המחודש לרובע העסקים של בת ים (הדמיה)/יסקי מור סיון אדריכלים, עורכי התוכנית

הוועדה המחוזית תל אביב, בראשות ערן ניצן, החליטה להפקיד תוכנית למגורים ולעסקים ברובע העסקים המתחדש של בת ים ("יוספטל 80"). התוכנית, הגובלת בתוכנית בנימיני, ממוקמת בפינת הרחובות יוספטל וניסנבאום, ובכך משלימה את התכנון של החזית הצפונית לרובע התעסוקה בבת ים.

על שטח של כ-6.5 דונם, מהווה התכנית שער כניסה צפוני לרובע העסקים של בת ים, והיא ממוקמת בסמוך לתחנת הקו האדום של הרכבת הקלה, שבקרוב תתחיל לפעול, ולתחנת מטרו "יוספטל בת ים" שעל קו 3M, ובמרחק של כקילומטר מתחנת רכבת ישראל.

כמו כן, התוכנית נהנית ממיקום בעל נגישות יוצאת דופן למגוון אמצעי נסיעה, ובהתאם להוראות תמ"א 70 ומדיניות לרובע העסקים של העיר שאושרה על ידי הוועדה המחוזית, כוללת מגדל תעסוקה בן 16 קומות ומגדל מגורים בן 30 קומות ובו 200 יחידות דיור, שניהם מעל מבנה מסד בן 6 קומות של מסחר ותעסוקה. 100 מיחידות הדיור בפרויקט יוקצו להשכרה לתקופה של 25 שנים. סך הכול יכלול הפרויקט כ-36 אלף מ"ר לתעסוקה ומסחר.

כך יראה שער הכניסה המחודש לרובע העסקים של בת ים (הדמיה). יסקי מור סיון אדריכלים, עורכי התוכנית,
כך יראה שער הכניסה המחודש לרובע העסקים של בת ים (הדמיה)/יסקי מור סיון אדריכלים, עורכי התוכנית

התכנית כוללת בתחומה את מבנה קופת חולים מאוחדת. שטח זה יועבר לידי הוועדה המקומית וייועד לצורכי ציבור. הוועדה המקומית תוכל לבחור אם לעשות שימוש במבנה הקיים, להוסיף לו קומות, או להקים במקומו מבנה חדש.

לאור הסמיכות לאמצעי התחבורה הציבורית, קבעה הוועדה למבנים תקן חניה נמוך, וכל מקומות החניה, למעט אלו של המגורים, יהוו חניה ציבורית. כמו כן, במסגרת התוכנית יוקצו 300 מקומות חניה לאופניים מעבר לתקן הנדרש, לשימוש הציבור.

ראש העיר, צביקה ברוט: "מדובר בצעד נוסף במהפכה שעוברת בת-ים עם תנופת הקידום חסרת התקדים בשנים האחרונות. התוכנית תוסיף למעלה מאלף יחידות דיור ותיתן מענה נרחב לתושבי האזור כולו. מדובר בבשורה של ממש שתביא לשדרוג משמעותי".

מתכנן מחוז תל אביב במינהל התכנון, אדר' ארז בן אליעזר: "התוכנית מהווה נדבך נוסף בתכנון המתהווה בשנים האחרונות לאורך רחוב יוספטל אשר הופך להיות ציר משמעותי בכניסה לעיר".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully