וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

על ראש הגבעה הצרפתית: פרויקט מגורים ומסחר ענק יוצא לדרך

עודכן לאחרונה: 15.12.2022 / 11:18

הועדה המחוזית ירושלים אישרה להפקדה את התוכנית בשכונת הגבעה הצרפתית. הפרויקט כולל 500 יח"ד ו-3 מגדלי ענק על ראש הגבעה ונהנה מתצפית פנורמית על העיר ירושלים

הדמיה: הפרויקט שיוקם על הגבעה הצרפתית. סטודיו 84,
הדמיה: הפרויקט שיוקם על הגבעה הצרפתית/סטודיו 84

הועדה המחוזית ירושלים הודיעה היום (ד') על החלטתה לאשר להפקדה בתנאים את התוכנית של חברת ICR - להקמת פרויקט בהיקף של 500 יח"ד וכ-5,000 מ"ר לתעסוקה ומסחר בשכונת הגבעה הצרפתית.

במקום ייבנו 3 מגדלים בני 22-26 קומות, וסה"כ 500 דירות, כאשר 80 יח"ד מתוכן מיועדות לשכירות ארוכת טווח. כמו כן, התכנית כוללת גם כ-5,000 מ"ר שטחי תעסוקה ומסחר, מבני ציבור דוגמת אולם ספורט, גני ילדים ובתי כנסת.

הפרויקט המרשים ממוקם על ראש הגבעה בצפון העיר ירושלים, בשכונת הגבעה הצרפתית, בשיא גובה, ונהנה מתצפית פנורמית על כל העיר ירושלים.

הדמיה: הפרויקט שיוקם על הגבעה הצרפתית. סטודיו 84,
הדמיה: הפרויקט שיוקם על הגבעה הצרפתית/סטודיו 84

מנכ"ל ICR, מורדי שבת: "חברת ICR מאמינה מאוד בפיתוח פרויקטים בבירת ישראל ותמשיך בתנופת ייזום פרויקטים בעיר. הפרויקט בגבעה הצרפתית הינו פרויקט יזמי של החברה, במיקום אסטרטגי שנהנה מביקושים חזקים, ואנו מאמינים שיוביל לתנופה באזור כולו. פרויקט הגבעה הצרפתית מצטרף לפרויקטים נוספים אותם החברה מקדמת בעיר, דוגמת מתחם הנטקה בקרית היובל שצפוי לצאת לשיווק במהלך 2023".

sheen-shitof

עוד בוואלה!

הטיפול שמאריך את חייהם של חולי סרטן ריאה

בשיתוף העמותה הישראלית לסרטן ריאה
מורדי שבת, מנכ"ל חברת ICR. יובל חן,
מורדי שבת, מנכ"ל חברת ICR/יובל חן

בהחלטה, ציינה הועדה המחוזית כי: "לאחר בחינת מסמכי התכנית, ושמיעת נציגי מגישי התכנית והמלצת הוועדה המקומית, הוועדה השתכנעה כי מדובר בתכנית חשובה, התואמת את עקרונות התכנון של הוועדה, המעודדים ניצול אינטנסיבי של משאב הקרקע העירונית, תוך הבטחת עירוב שימושים, שיפור משמעותי של המרחב הציבורי, תוספת יח"ד וייעול והגדלה משמעותיים של השטחים הציבוריים בתחומה, זאת לצד יצירת מרכז שכונתי מעורב שימושים סובב גן גבעת שפירא ויצירת רצף ירוק פתוח משמעותי. בנוסף, התכנית מציעה קישור נגיש בין גן שפירא לרחוב בר כוכבא, המצוי במפלס הנמוך בכ-12 מטרים ממפלס הגן, תוך שיפור המצב הקיים ובאופן אשר יאפשר גישה נוחה לגן ותעודד שימוש של התושבים בו. הוועדה תציין כי איכויות אלה של התכנית הן בעלות חשיבות מיוחדת, מאחר שמדובר באחת מעתודות הקרקע האחרונות המיועדות לפיתוח באזור".

חטיבת בינוי ערים של וקסמן גוברין גבע הייתה זו שהובילה את הפרויקט, החל משלב ניהול התב"ע.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully