וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בכ-617 מיליון שקל: יוצא לדרך פרויקט מגורים ומסחר ענק באשקלון

עודכן לאחרונה: 11.12.2022 / 18:38

קבוצת גבאי תקים פרויקט מגורים באשקלון במסגרת עסקת השבה. הפרויקט יכלול כ-386 דירות ומרכז מסחר ותעסוקה בשטח של כ-4,000 מ"ר בעיר היין באשקלון. הצפי להכנסות מהמגורים נאמד בכ-824 מיליון שקל

אתר בנייה בעיר אשקלון. ShutterStock
ממשיכה לגדול: פרויקט נוסף לקבוצת גבאי באשקלון/ShutterStock

קבוצת גבאי הודיעה כי תקים פרויקט מגורים שיכלול 386 דירות ועוד מרכז מסחר ותעסוקה בשטח של כ-4,000 מ"ר בעיר היין באשקלון.

החברה, באמצעות חברת הבת גבאי מניבים (100%), דיווחה אתמול (ג') כי מולאו התנאים המתלים לרכישת הקרקע מחוכרים פרטיים במסגרת עסקת השבה. גבאי רכשה מהחוכרים שהתאגדו בעבר במסגרת יוזמת "פרדס בחיסכון" את האפשרות לרכוש את הקרקע מהמנהל בפטור ממכרז, ושילמה בתמורה כ-10 מיליון שקל.

על המתחם, שהוכרז כמתחם מועדף לדיור, חלה תב"ע מאושרת למגורים, וקבוצת גבאי תפעל בחודשים הקרובים להתקשר עם רמ"י בהסכמי חכירה ב-4 מגרשים סמוכים. להערכת החברה, ובכפוף להשלמת תכנון מפורט לטובת הוצאת היתרי בניה, הצפי להכנסות מהפרויקט נאמד בכ-824 מיליון שקל (כולל מע"מ) ואילו עבור הנכס המניב, שיישאר בבעלות החברה, צופה קבוצת גבאי הכנסות שנתיות בגובה של כ-5 מיליון שקל בשנה. עלות הקמת הפרויקט נאמדת בכ-617 מיליון שקל.

אלי גבאי, מבעלי קבוצת גבאי. יח"צ,
אלי גבאי, מבעלי קבוצת גבאי/יח"צ

לקבוצת גבאי יש פרויקט נוסף בבניה בעיר היין באשקלון שכולל 354 יחידות דיור ב-6 בניינים בני 14 קומות, המוקם במסגרת תכנית "מחיר למשתכן", כש-30% מהדירות מיועדות לשוק החופשי.

כמו כן החברה מקדמת בשכונת ברנע פרויקט בהיקף של כ-1,000 יחידות דיור, מתוכן אוכלסו עד כה 700 דירות וכן פרויקט נוסף של דיור מוגן בשכונת הסיטי.

אלי גבאי, מבעלי קבוצת גבאי: "העסקה בוצעה לאחר מו"מ ארוך ולבסוף רכשנו את הקרקע באחת השכונות הגדולות והמתפתחות בעיר. אנחנו תרים כל העת אחר עסקאות קרקע חדשות בעיקר באזורים הפנויים לבניה מידית על מנת להגדיל את מלאי יחידות הדיור של החברה".

את פרדס ייצגו עורך דין עופר נועם ואשר בוגנים ממשרד עורכי דין עופר נועם. את קבוצת גבאי ייצג עורך דין כפיר ביטון.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully