וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

יחסי ישראל-מרוקו מתהדקים: לקראת שיתוף פעולה ענק בתחום התרופות

עודכן לאחרונה: 7.12.2022 / 14:14

חברת התרופות הישראלית, שראל, בוחנת אופציה להקמת מרכז לוגיסטי חדשני במרוקו, שיספק לה ולמדינות אפריקה השכנות תרופות וציוד רפואי. בוסקילה: "המרלו"ג החדשני של שראל מעורר עניין רב ברחבי העולם. נשמח לסייע למדינות ידידות ברחבי העולם".

שגריר מרוקו בישראל, עבד אל רחים ביוד, יו"ר שראל, שלמה גרופמן, והמנכ"ל אבי בוסקילה. אסף שושן,
שגריר מרוקו בישראל, עבד אל רחים ביוד, יו"ר שראל, שלמה גרופמן, והמנכ"ל אבי בוסקילה/אסף שושן

קרובים מתמיד? כחלק מחידוש היחסים הדיפלומטיים עם מרוקו, נרקמים בימים אלו שיתופי פעולה מסחריים מגוונים בין שתי המדינות.

על כך דנו בשבוע שעבר יו"ר שראל, שלמה גרופמן, ואבי בוסקילה, מנכ"ל שראל, עם שגריר מרוקו בישראל עבד אל רחים ביוד, בעת ביקורו בנתניה במרכז הלוגיסטי החדש של שראל.

חברת שראל, המספקת תרופות וציוד רפואי לבתי חולים ממשלתיים ומתמחה בפתרונות לוגיסטיים ומוצרים לרפואה מתקדמת, אירחה בשבוע שעבר את שגריר מרוקו בישראל, עבד אל רחים ביוד, יחד עם צוותו.

במהלך הביקור, סיירו אנשי השגרירות במרכז הלוגיסטי (מרלו"ג) החדשני של שראל, הנחשב מהמתקדמים באירופה כיום, וקיבלו סקירה מקיפה על פעילות החברה מאת יו"ר שראל, שלמה גרופמן, ומנכ"ל שראל, אבי בוסקילה.

השגריר התרשם מהמרלו"ג החדשני ומיכולותיה המתקדמות בתחום שרשרת האספקה הרפואית, והחמיא על יכולותיה המתקדמות של החברה ופעילותה בתקופת מגפת הקורונה.

מחסן לוגיסטי של חברת שראל - מהמתקדמים באירופה. חברת שראל,
מחסן לוגיסטי של חברת שראל - מהמתקדמים באירופה/חברת שראל

בתום הסיור, כאמור, סוכמה בחינת האפשרות לשיתוף פעולה ענק בין חברת התרופות, שראל, לבין ממשלת מרוקו, שיכלול בין היתר סיוע בהקמת מרכז לוגיסטי רפואי מתקדם וחדשני במדינה.

במידה והמהלך אכן יצא לפועל - המרכז הלוגיסטי שיקום במרוקו עתיד לספק ציוד רפואי מתקדם ותרופות לבתי חולים במדינה וכן במדינות שכנות באפריקה.

שלמה גרופמן, יו"ר שראל: "חברת שראל תשמח לשתף פעולה עם מרוקו, להעניק מהידע המתקדם שלה לטובת בריאותם של אזרחי מרוקו ומדינות נוספות בעולם".

אבי בוסקילה, מנכ"ל שראל: "המרלו"ג החדשני של שראל בשילוב רובוטיקה ושימוש ברחפנים לטווחים ארוכים מעורר עניין ברחבי העולם, הגידול המהיר של האוכלוסייה בישראל והצורך להיערך למצבי חירום בלתי צפויים, מדגישים את הצורך של שראל להמשיך להתפתח בקצב מהיר ולעשות שימוש בטכנולוגיות המתקדמות בעולם. נשמח לשתף פעולה ולהעניק מיכולות אלה גם למדינות ידידות ברחבי העולם".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully