וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אשדוד: יוקם צוות מיוחד להסרת חסמי בנייה בעיר

עודכן לאחרונה: 27.10.2022 / 10:01

עיריית אשדוד תקים צוות מקצועי מיוחד להסרת חסמים במיזמי בנייה בעיר. לסרי: "נצליח במשימה להגדיל את ההיצע ולהשאיר את הצעירים""

ד"ר יחיאל לסרי. יחצ,
ד"ר יחיאל לסרי, ראש העיר אשדוד, מבקש להשאיר את הצעירים בבית/יחצ

ראש עיריית אשדוד, יחיאל לסרי, הודיע השבוע על הקמת צוות מקצועי מיוחד בעירייה שיעסוק בהסרת חסמים במיזמי בניה מרכזיים בעיר. בראש הצוות יעמוד מנכ"ל העירייה אילן בן עדי, יחד עם מהנדס העיר והיועץ המשפטי, וגורמי מקצוע נוספים מהוועדה המקומית. הצוות ילווה כל פרויקט חדש לאחר שעמד בדרישות העירייה ויפעל להסרת החסמים שמעכבים את קצב התקדמותו.

לסרי הודיע על הקמת הצוות בכנס מרכז הנדל"ן באילת, לאחר פאנל מקצועי בו השתתף והציג את תוכניתו לעידוד יזמים להשקיע בהתפתחות העיר אשדוד. באותו פאנל השתתפה גם עו"ד ורד צרפתי זבולון, מנכ"לית משותפת בחברת צרפתי שמעון ויו"ר ועדת הביקורת בהתאחדות הקבלנים בוני הארץ.

ראוי לציין כי צרפתי זבולון הייתה זו שהציעה לראש העיר להקים את הצוות המיוחד, והאחרון נענה בחיוב. צרפתי זבולון שימשה גם כיו"ר ארגון קבלני אשדוד למשך מספר שנים והיא מכירה את העיר לעומק.

ורד צרפתי זבולון. יח"צ,
עו"ד ורד צרפתי זבולון, בת העיר אשדוד/יח"צ

ראש עיריית אשדוד, יחיאל לסרי: "עיריית אשדוד גיבשה יוזמות רבות לתוספת של עשרות אלפי יחידות דיור ברחבי העיר בשנים הקרובות, במסגרת הסכם הגג, בנייה על קרקע פרטית ופרויקטים של התחדשות עירונית באמצעות תמ"א 38 ופינוי בינוי, שכולם יוסיפו לעיר יחידות דיור חדשות, בדגש על דיור בר השגה, וחידוש וחיזוק הרובעים הוותיקים. כחלק מהרצון להאיץ את התהליכים ולקדם פרויקטים, קיבלתי באופן מידי את הצעתה של עו"ד ורד צרפתי זבולון, בת העיר אשדוד, והחלטתי על הקמת צוות מקצועי. אני מודה לעו"ד צרפתי על ההצעה החשובה, ובטוח שבכוחות משותפים עם היזמים, נצליח במשימה החשובה לחדש את העיר, להגדיל את היצע הדירות באשדוד שהפכה מבוקשת מאוד ב-15 השנה האחרונות, ולהשאיר את הצעירים שלנו כאן בבית".

עו"ד ורד צרפתי זבולון: "אני מודה לראש העיר על ההיענות המהירה להצעתי ועל הנכונות לשתף פעולה עם יזמי הנדל"ן לטובת העיר אשדוד. שחרור חסמי הבירוקרטיה הוא צעד הכרחי וחשוב לקידום הבנייה באשדוד ובישראל בכלל, הם מעכבים ומסרבלים את התהליכים ומונעים את הגדלת היצע הדירות הכולל. אני מקווה כי הצוות המיוחד שיוקם ישכיל באמת לסייע בשחרור החסמים ובהאצת הליכי הרישוי ומתן היתרי הבנייה, במיוחד לאור הזינוק במחירי הדירות, עליית הריבית והגידול בעלויות המימון, והצורך ביצירת מלאי גדול של דירות חדשות שיענה על הביקוש הגבוה".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully