וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

שכונת המגורים הבאה של ישראל? "כרמי הנדיב" בקרית מלאכי ממשיכה לגדול

עודכן לאחרונה: 28.9.2022 / 20:50

גינדי מימשה אופציה בפרויקט "כרמי הנדיב" להקמת 480 יח"ד נוספות. הקרקע נמכרה תמורת כ-168 מיליון שקל על ידי השותפות רוטשטיין-ציפחה

גינדי כרמי הנדיב. יחצ,
גינדי כרמי הנדיב/יחצ

חברת רוטשטיין, באמצעות שותפות נחלת אש"ר המוחזקת על ידי החברה בכ-53%, דיווחה הבוקר על חתימת הסכם מכר למימוש חלק מהאופציה שהוקנתה לחברת גינדי. במסגרת העסקה, רכשה חברת גינדי החזקות קרקע בפרויקט כרמי הנדיב בקרית מלאכי הכוללת זכויות לבניית 480 יח"ד, תמורת כ-168 מיליון שקל.

הרווח הצפוי לשותפות בגין מימוש האופציה עבור 480 יח"ד, צפוי לעמוד על סך של כ-119 מיליון שקל לפני מס, מתוכו חלק החברה הינו כ-55 מיליון שקל לפני מס.

לפני כשנה וחצי (במאי 2021) מכרה שותפות נחלת אש"ר לגינדי החזקות, קרקע עם זכויות להקמת 336 יח"ד בתמורה לכ-105 מיליון שקל במזומן (בתוספת מע"מ) וכן אופציה להקמת מאוד יח"ד נוספות, שכאמור מומשה כעת. את רוטשטיין ייצגו בעסקה עו"ד צורי פיקאר, דן מנדלבאום ואולגה ספיבק ממשרד הרצוג פוקס נאמן. את גינדי ייצגו עו"ד עופר זוזבסקי, מירי אליה קוש וליטל דניאל ממשרד שיבולת.

פרויקט השותפות בכרמי הנדיב בקריית מלאכי הוא אחד מפרויקטי הדגל של החברות רוטשטיין-ציפחה. הפרויקט כולו מונה כ-3,127 יח"ד בבנייה רוויה ועוד כ- 100 יח"ד צמודי קרקע וכן שטחי מסחר ומשרדים בהיקף כולל של כ-27,000 מ"ר עיקרי. עד למועד זה הוצאו היתרי בניה לכ-800 יח"ד והושלמה בנייתם ואכלוסם של כ-600 יח"ד בשלבי הפרויקט השונים. לאחר מימוש האופציה תיוותר בידי השותפות מלאי של כ-1,500 יח"ד בפרויקט (חלק החברה כ-800 יח"ד).

אבישי בן חיים מנכ"ל רוטשטיין. עודד קרני,
אבישי בן חיים מנכ"ל "רוטשטיין"/עודד קרני

"החברה רואה בקרית מלאכי פוטנציאל גדול מאוד"

אבישי בן-חיים, מנכ"ל רוטשטיין: "השותפות רוטשטיין - ציפחה מאמינה מאוד בפרויקט בקרית מלאכי הזוכה לביקושים גבוהים מזה מספר שנים ומושך אוכלוסיה איכותית מהעיר ומהאזור כולו. גם לאחר מימוש האופציה, החברה ממשיכה להחזיק כ-1,500 יח"ד בפרויקט ובשיתוף עם חברת גינדי נמשיך לפתח את השכונה החדשה. התמורה מהעסקה תאפשר לנו להמשיך ולפתח מגוון פרויקטים נוספים ברחבי הארץ. פעילות החברה כוללת עשרות פרויקטים בכל הארץ בהיקף של כ-20,000 יח"ד לצד, לוגיסטיקה ומשרדים. החברה ביצעה קפיצת מדרגה אדירה בשנים האחרונות בהתאם לאסטרטגיה אותה היא מובילה, כפי שניתן לראות בדוחות החברה האחרונים המצביעים כי החברה סיכמה את הרבעון השני של השנה עם תוצאות שיא בהכנסות וברווחים".

לדברי אסף אדלר, סמנכ"ל פיתוח עסקי מגינדי החזקות: "החברה רואה בקרית מלאכי פוטנציאל גדול מאוד, זאת לאחר שמכרה 336 יח"ד בשלב א בתוך 10 ימים ואפשרה למאות צעירים, משפרי דיור ומשפחות לקנות דירה במחיר שפוי. החברה שמחה על השיתוף פעולה עם עיריית קריית מלאכי והאפשרות להתרחב ולאפשר לעוד מאות רוכשים, להיות חלק מהצלחה אדירה והתרחבות האזור. החברה צפויה לצאת לשיווק בשלב ב' ואחרון מיד לאחר החגים".

  • עוד באותו נושא:
  • נדל"I

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully