וכמה שווה הדירה שלך? עסקאות הנדל"ן של השבוע

בכמה נמכרו השבוע דירות ברחבי ישראל? מקרית אתא ועד אילת, מ-1.5 מיליון שקל ועד 7.5 מיליון שקל

קרית אתא

בפרויקט גבעת אלונים בקרית אתא מכרה חברת שרביב קוטג' דו משפחתי בן 6 חדרים, הבנוי בשתי קומות, בשטח בנוי של 160 מ"ר עם חצר בשטח של 200 מ"ר. הבית נמכר לזוג צעיר שהחליטו לרכוש בפרויקט בעקבות המלצה של חברים שגרים בשכונה.

פרויקט גבעת אלונים, הכולל 622 יח"ד בבניה רוויה, בנייני בוטיק וצמודי קרקע, נבנה כשכונת מגורים בעלת אופי כפרי, עם שטחים ירוקים רחבי ידיים, שבילי אופניים, גן משחקים לילדים, רחובות מרוצפי אבן ומערכת כבישים בטוחה. גבעת אלונים ממוקמת מצפון לשכונת גבעת טל, מצפון-מערב למחלף סומך וכ-10 דקות נסיעה מהקריון. השכונה נהנית מנגישות גבוהה לצירי תנועה, בדגש על יציאה נוחה לכביש 6 וכן מקו רכבת שעתיד לעבור בסמוך לשכונה. השכונה תוכננה מתוך תפיסה מודרנית של התחשבות בסביבה הירוקה המקיפה אותה.

המחיר: 2.54 מיליון שקל

עוד בוואלה!

הכירו את ה-Wonder החדש שלכם בבנק הפועלים

לכתבה המלאה
קוטג' דו משפחתי של חברת שרביב בפרויקט גבעת אלונים בקריית אתא (צילום: ניצן הפנר 2)

תל אביב

בפרויקט NOY ביצחק אלחנן 14-16, שמקימה חברת אלטנוילנד בפאתי שכונת נווה צדק בתל אביב, נמכרה דירת 2 חדרים, בשטח של 51 מ"ר, עם מרפסת בשטח של 7 מ"ר. דירה נמכרה במסגרת פריסייל למשקיעה ישראלית.

פרויקט NOY ביצחק אלחנן 14-16 הוא פרויקט בוטיק הכולל 17 יח"ד ב- 4 קומות. הקומה התחתונה כוללת שטחי מסחר ושתי דירות גן והקומה העליונה כוללת שני פנטהאוזים. הבניין, בתכנונו של האדריכל יניב פרדו, מדורג ב- 3 כוכבי בניה ירוקה ומאופיין בסגנון בנייה המתכתב עם אופייה הייחודי של נווה צדק.

המחיר: 3.58 מיליון שקל.

פרויקט יצחק אלחנן 14-16 בתל אביב, של חברת אלטנוילנד, הדמיה (צילום: 3division)

עסקאות יד שניה באדיבות "אנגלו סכסון" תל אביב:

דירת 2 חדרים ברחוב לוינסקי, 45 מ''ר, קומה 4 מתוך 12, עם חניה ומעלית נמכרה ב-2.55 מיליון שקל.

דירת 2 חדרים ברחוב אדם הכהן, 50 מ''ר, קומה 4 מתוך 4, נמכרה ב-2.4 מיליון שקל.

דירת 2 חדרים בסמטת אלוף בצלות, 45 מ''ר, קומה 2 מתוך 5, נמכרה ב-2.25 מיליון שקל.

תל אביב (צילום: ShutterStock, Shutterstock)

נתניה

עסקאות יד שניה באדיבות "אנגלו סכסון" נתניה:

דירת 5 חדרים רחוב אמנון ליפקין שחק (שכונת נוף הטיילת), 138 מ"ר + 25 מ"ר מרפסת, קומה 19 מתוך 31, חניה כפולה ומעלית נמכרה ב-3.2 מיליון שקל.

דירת 3 חדרים בשדרות ניצה (נתניה צפון), 80 מ"ר, קומה 1 מתוך 10, עם חניה ומעלית נמכרה ב-2.1 מיליון שקל.

חוף הים של נתניה (צילום: ShutterStock)

גבעת שמואל

בפרויקט "דוניץ בגבעת שמואל", הנבנה על ידי חברת אחים דוניץ בשכונת רמת הדר החדשה בגבעת שמואל, נמכרה דירת 5 חדרים בשטח של 143 מ"ר עם מרפסת בשטח של 15 מ"ר כולל 2 חניות.

מדובר במגדל מגורים בן 22 -20 קומות בסטנדרט גבוה ,בו מתוכננות להיבנות כ- 87 יחידות דיור. האכלוס צפוי בעוד שנתיים וחצי.

המחיר: 3.35 מיליון שקל.

פרויקט דוניץ בגבעת שמואל, של חברת אחים דוניץ (צילום: AA STUDIO)

בת ים

בפרויקט 'זיתוני פארק הים' בשכונת פארק הים בבת ים נמכרה דירת 5 חדרים בשטח של 130 מ"ר עם מרפסת בשטח של 14 מ"ר.

הפרויקט כולל 2 מגדלי המגורים אשר יתנשאו ל-29 קומות ויכללו 113 יחידות דיור כל אחד. תמהיל הדירות כולל דירות 4-5 חדרים.

המחיר: 3.51 מיליון שקל.

אבי זיתוני בפארק הים, בת ים (צילום: 3division)

עוד בבת ים: בפרויקט של חברת צרפתי צבי ובניו ברחוב חנה סנש פינת ארלוזורוב ובמרחק 200 מטר מהים, נמכרה דירת 3 חדרים. הדירה בקומה השביעית, בגודל של 80 מ"ר + מרפסת של 12 מ"ר, וכוללת חניה תת קרקעית.

הפרויקט נמצא רגע לפני הריסה, ומחצית מהדירות בו כבר נמכרו. הוא מתאפיין בדירות בנות 3-4 חדרים, ביניהן גם דירות גן של 3-4 חדרים, וכן דירות פנטהאוז בנות 4 חדרים.

מחיר: 2.34 מיליון שקל

חנה סנש, בת ים (צילום: arc-deco)

רמלה

בפרוייקט 'פרשקובסקי בנווה דורון', בשכונת נווה דורון החדשה ברמלה נמכר פנטהאוז בן 6 חדרים בשטח של 180 מ"ר + 70 מ"ר מרפסת.

הפרוייקט 'פרשקובסקי בנווה דורון' ברמלה כולל 24 בניינים בני 6-28 קומות עם כ-1,800 יח"ד.
שכונת נווה דורון כוללת שימושים מעורבים של מסחר ותעסוקה לאורך השדרה הראשית, מערך רחובות עם מדרכות רחבות, שבילי אופניים, נטיעות עצים, ריהוט רחוב, תחבורה ציבורית, מבני ציבור, מוסדות חינוך וקהילה: בתי ספר, גנ"י, מתנ"ס, מתחמי ספורט, ריאות ירוקות, פארק גדול ועוד, שישרתו הן את השכונה החדשה והן את תושבי השכונות הסמוכות והעיר כולה.

מבחינת נגישות, השכונה גובלת לכל אורכה מצד מערב בכביש 200 המהווה ציר תחבורתי חדש. הכביש מתחבר במחלף בחלקו הדרומי עם כביש 431 ובחלקו הצפוני לכביש 44 בכניסה הצפונית הראשית לעיר.

המחיר: 3 מיליון שקל.

הדמיית פנטהאוז בפרוייקט פרשקובסקי בנווה דורון (צילום: VIEWPOINT)

מודיעין

בפרויקט "צרפתי בוטיק" הנבנה על ידי קבוצת רמי צרפתי בשכונת מורשת במודיעין נמכר מיני פנטהאוז 5 חדרים בקומה 3 מתוך 4, בשטח של 156 מ"ר עם מרפסת בשטח של 50 מ"ר כולל 2 חניות ומחסן.

הפרויקט כולל 5 בנייני בוטיק בני 4 קומות בהם -49 דירות למגורים בסך הכל. בפרויקט מוצעות למכירה בשוק החופשי דירות ארבעה וחמישה חדרים, דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. כל דירה תקבל שתי חניות בחניון תת-קרקעי ומחסן.

המחיר: 3.65 מיליון שקל.

פרויקט צרפתי בוטיק של קבוצת רמי צרפתי במודיעין זום פנטהאוזים (צילום: רגבים)

ירושלים

בפרויקט סביון view המשווק על ידי חברת שיווק הנדל"ן דרא במרכז ירושלים נמכר מיני פנטהאוז 3 חדרים בקומה 27 ואחרונה, בשטח של 102 מ"ר עם מרפסת בשטח של 25 מ"ר כולל 2 חניות ומחסן.

בפרויקט סביון view של אפריקה ישראל ממוקם בלב הפועם של ירושלים. המגדל היוקרתי בן ה- 27 קומות, משקיף על נוף פנורמי סובב ירושלים ופונה לישראלים הקונים דירות למגורים, לתושבי חוץ המחפשים דירות נופש ולמשקיעים. המגדל כולל 194 יח"ד בתמהיל של דירות 2, 3 ו- 4 חדרים ופנטהאוזים מפוארים בני 3,4 חדרים.

המחיר: 7.5 מיליון שקל.

פרויקט סביון וויו בירושלים בשיווק דרא (צילום: הדמייה 3D)

אשקלון

בפרויקט כרמי אדרת, שבונה קבוצת רם אדרת בשכונת עיר היין באשקלון, נמכרה דירת גן, בת 3 חדרים, בשטח של כ- 83 מ"ר, עם חצר בשטח של 103 מ"ר. הדירה כוללת חניה ומחסן והיא נמכרה לזוג משפרי דיור מאשקלון.

פרויקט כרמי אדרת יכלול 144 יח"ד ב- 4 בניינים בני 9 קומות כל אחד ובתמהיל מגוון: דירות 3.5,4,5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. הפרויקט בשלבי בנייה מתקדמים ונותרו בו רק 4 דירות למכירה. מהחברה נמסר כי מסירת הדירות מתוכננת לקרות ביולי 2023.

המחיר: 1.505 מיליון שקל.

דירת גן בפרויקט כרמי אדרת של קבוצת רם אדרת באשקלון (צילום: 3division)

באר שבע

בפרויקט צרפתי בנאות הדרים, שבונה חברת צרפתי שמעון בשכונת נאות הדרים בבאר שבע נמכרה דירת 5 חדרים, בשטח של 132 מ"ר, עם מרפסת בשטח של 25 מ"ר בקומה ה- 13. הדירה כוללת גם מחסן דירתי צמוד וחנייה פרטית. הדירה נמכרה למשקיע ישראלי מאזור המרכז.

פרויקט צרפתי בנאות הדרים נבנה במספר שלבים ויכלול כ- 600 יח"ד בבנייה רוויה. לראשונה בבאר שבע, הפרויקט נבנה בקונספט ייחודי, שלפיו לכל הדירות ישנה מרפסת בת 25 מ"ר עם גינה תלויה כסטנדרט. שכונת נאות הדרים ממוקמת בצידה הדרום מזרחי של באר שבע ונהנית ממיקום אסטרטגי נגיש ונוח.

השכונה מתפרסת על פני כ- 170 דונם והיא עתידה להכיל כ- 1,200 משפחות, עיריית באר שבע מתכננת לפתח משמעותית את השכונה, בין היתר על ידי שיקום נחל באר שבע והזרמת מים אליו, הקמת טיילת שתחבר את השכונה עם שכונת פארק הנחל הסמוכה ועוד.

המחיר: 1.59 מיליון שקל.

פרויקט צרפתי בנאות הדרים בבאר שבע (צילום: הדמיה 3Dvision)

אילת

בפרוייקט BROWN 42° נמכרה דירת 2 חדרים בשטח של כ-45 מ"ר + כ-13.5 מ"ר מרפסת, כולל מחסן וחנייה.

קומפלקס המגורים והמלונאות BROWN 42° כולל 223 דירות בנות 2 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים בבעלות פרטית וכן מלון חמישה כוכבים הכולל 155 חדרים. הקומפלקס תוכנן על ידי אדריכל העל יהודה פייגין, על עיצוב הפנים אחראי מעצב העל אילן פיבקו. בעלי הדירות שיגורו בקומפלקס המגורים יוכלו ליהנות משירותים מלונאיים, לרבות שירות חדרים ("רום סרוויס"), החלפת סדינים ומגבות יומיומית, שירותי ניקיון יומיומיים, ספא ועוד.

המחיר: 1.62 מיליון שקל.

פרוייקט בראון 42 מעלות באילת (צילום: Studio 251)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully