וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מגה פרויקט לבוני התיכון: 1,300 דירות בגני תקווה

עודכן לאחרונה: 13.9.2021 / 16:40

חברת בוני התיכון דיווחה כי היא מקדמת פרויקט פינוי בינוי בגני תקווה במסגרתו החברה תפנה 408 דירות ושטחי מסחר ובמקומם יבנו כ-1,300 דירות חדשות, שטחי מסחר ומבני ציבור. היקף ההכנסות הצפוי מהפרויקט מסתכם בסך של כ-2.2 מיליארד שקל

פרויקט הפינוי בינוי בגני תקווה ממוקם בין הרחובות הרמה, הגליל והרי יהודה, במסגרתו החברה תפנה 18 בניינים ובהם 408 דירות ושטחי מסחר ובמקומם יבנו כ-1,300 דירות ב- 10בניינים בני 18-21 קומות, וכן שטחי מסחר ומבני ציבור.

זהו מגה פרויקט המתווסף לפרויקט ONO ONE הנמצא בסמיכות לפרויקט זה, במסגרתו בוני התיכון מקימה 1,077 דירות חדשות ב-9 בניינים בני 20 קומות בקריית אונו על ציר לוי אשכול וכ- 3,300 מ"ר שטחי מסחר.

החברה צופה כי ההכנסות מפרויקט ONO ONE יסתכמו בכ-1.8 מיליארד שקל, וכי הרווח הגולמי שהיא תרשום מהפרויקט יסתכם בכ-250 מיליון שקל.

הדמיה - תוכנית אשכול צפון קרית אונו. בוני התיכון,
תכנית אשכול בקרית אונו של בוני התיכון/בוני התיכון

פיתוח והתחדשות מתחמים גדולים

רן מלאך, מנכ"ל בוני התיכון התחדשות עירונית: "התפיסה התכנונית מתייחסת ביתר שאת לפיתוח והתחדשות של מתחמים גדולים, ופחות של בניינים בודדים. חברת בוני התיכון פועלת על פי המדיניות הזו מזה זמן רב, ומובילה פרויקטים הכוללים הריסה של בניינים ותיקים ובנייה חדשה של מאות יחידות דיור, אשר משנות את פני השכונה והעיר ולא רק בניין בודד".

מלאך הוסיף כי: "אנו גאים להוביל מגה פרויקט נוסף במסגרת פינוי בינוי. מתחם בסדר גודל כזה, מאפשר עדכון וחידוש של כל המרחב העירוני בלב העיר. הוא מאפשר ארגון מחדש של שטחי הציבור, חידוש תשתיות עירוניות דוגמת מדרכות, גינון ותאורת רחוב, הפיכה של המרחב העירוני לנגיש ובטוח לכל, בד בבד עם פתרונות מגורים בטוחים, ראויים ונעימים למחייה".

רן מלאך מנכ"ל בוני התיכון התחדשות עירונית. דויד סקורי,
רן מלאך מנכ"ל בוני התיכון התחדשות עירונית/דויד סקורי

גידול חד ברווח ברבעון האחרון

בוני התיכון דיווחה לאחרונה על תוצאותיה הכספיות לסיכום הרבעון השני של שנת 2021, אשר שיקפו המשך צמיחה וגידול חד ברווח וסיכמה רבעון חזק נוסף. ההכנסות ברבעון השני של 2021 זינקו בכ-129% לכ-114.6 מיליון שקל, הרווח הנקי ברבעון טיפס לכ-14.1 מיליון שקל ומתחילת 2021 ועד סמוך למועד פרסום הדו"ח, מכרה החברה 131 דירות.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully