וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

רוטשטיין מגדילה את עסקת הקומבינציה בבית שמש לכ-1,300 דירות

עודכן לאחרונה: 30.8.2021 / 10:03

רוטשטיין נדל"ן מודיעה כי חתמה עם בעלי הקרקע בבית שמש על הסכם להרחבת עסקת הקובמבינציה עליה דיווחה החברה בעבר לבנייתן של כ-1,300 יח"ד וכן חתמה על הסכם קומבינציה נוסף בבאר יעקב לבניית כ-180 יח"ד. החברה צופה הכנסות המוערכות בכ-1.6 מיליארד שקל משני הפרויקטים

החברה התקשרה עם בעלי קרקע בבית שמש להרחבת הסכם קומבנציה שנחתם לפני כשנתיים. ההסכם הקיים כולל רכישת זכויות של קרקע בשטח 62 דונם עליה חלה תב"ע לבנייה של כ-1,000 יח"ד ו-10,000 מ"ר שטחי מסחר.

עתה מודיעה החברה כי הרחיבה את ההסכם לחטיבת קרקע סמוכה, כך שבסך הכל יכלול הפרויקט כ-75 דונם עליהם ניתן לבנות כ-1,300 יח"ד. בתמורה יקבל המוכר דירות מגורים בשיעור של 32.5% ושטחי מסחר בשיעור של 45%.

לפי הערכה ראשונית של החברה, היקף ההכנסות מהפרויקט הינו כ-1.4 מיליארד שקל והיקף העלויות הצפוי הינו כ-1.13 מיליארד שקל. העסקה תבוצע בעסקה משותפת עם חברת ציפחה אשר לה יוקנו 20% מהעסקה המשותפת ולרוטשטיין 80%. את החברה ייצגו בעסקה עורכי הדין צוריאל פיקאר, דן מנדלבאום ודנה לוי ממשרד עו"ד הרצוג פוקס נאמן.

הדמית פרויקט רוטשטיין הייטס בית שמש. 3division,
הדמית פרויקט רוטשטיין הייטס בית שמש/3division

42 מיליון שקל רווח בבאר יעקב

בנוסף, חתמה רוטשטיין על הסכם קומבינציה בבאר יעקב לבנייה של 180 יח"ד. מדובר בקרקע חקלאית בשטח 14 דונם שעל פי תוכנית המתאר של המועצה המקומית באר יעקב תשנה את יעודה למגורים. מוכר הקרקע יקבל בתמורה 32% מהדירות בפרויקט.

בהתאם להערכה ראשונית של החברה, היקף ההכנסות הצפוי מהפרויקט הינו כ-260 מיליון שקל, והיקף העלויות הצפוי בפרויקט הינו כ-218 מיליון שקל. את החברה ייצג עו"ד אלון עזרן ממשרד קוסובסקי שחור.

פי 3 יותר מכירות בהשוואה לאשתקד

לפי הדו"ח הכספי לרבעון השני 2021, שפרסמה רוטשטיין בשבוע שעבר, רשמה החברה ברבעון השני הכנסות בגובה של 130 מילון שקל, פי שניים לעומת הרבעון המקביל ב-2020, אז רשמה החברה הכנסות בגובה 65 מיליון שקל. בנוסף מכרה החברה פי 3 דירות יותר בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד, 68 דירות לעומת 19.

נכון לסוף חודש יוני השנה, מבצעת החברה ומשווקת כ-1,200 יחידות דיור (כולל חלק השותפים) ובבעלותה עתודות קרקע הנמצאות בשלבי תכנון בהיקף של למעלה מ-6,000 יחידות דיור, לצד זכויות לבניית כ-97 אלף מ"ר עיקרי מסחר ומשרדים, במהלך השנתיים הקרובות צפויה החברה להתחיל בביצוע של כ-1,500 יחידות דיור.

sheen-shitof

פתרון עוצמתי לכאב

טכנולוגיה מהפכנית לטיפול בכאבים אושרה ע"י ה-FDA לשימוש ביתי

בשיתוף Solio
פרויקט שמורת רוטשטיין, אור עקיבא. יח"צ,
פרויקט של רוטשטיין באור עקיבא/יח"צ

"העלייה במחירי הדירות תימשך בשנים הבאות"

אבישי בן- חיים, מנכ"ל רוטשטיין נדל"ן: "חברת רוטשטיין פועלת כדי להגדיל את מלאי הקרקעות בבעלותה בעיקר באמצעות הסכמי קומבינציה והתחדשות עירונית. אנחנו מעריכים שמגמת העלייה במחירי הדירות תימשך בשנים הבאות ומכאן, אני מעריך שהגדלת היקף הפרויקטים צפוי להניב לחברה רווחים גבוהים בשנים הבאות".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully