וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

דונה דום תבנה 300 דירות ברמלה במסגרת פרויקט "דירה להשכיר"

22.2.2021 / 14:42

200 מתוך 300 הדירות יושכרו בשכירות ארוכת טווח לתקופה של 15 שנים. 50 דירות נוספות יושכרו בשכר דירה מופחת

דירה להשכיר ברמלה. הדמיה: a-studio,
דירה להשכיר ברמלה/הדמיה: a-studio

חברת דונה דום זכתה היום (שני) במכרז להקמת פרויקט לשכירות ארוכת טווח ברמלה. על הזכייה הודיעו החברה הממשלתית דירה להשכיר ורשות מקרקעי ישראל.

הפרויקט בו זכתה דונה דום ברמלה כולל כ-300 יח"ד, מתוכן 200 יח"ד יושכרו לטווח ארוך לתקופה של 15 שנים, כאשר 50 דירות יושכרו בשכר דירה מופחת והיתר בשכר דירה קבוע לפי מחירי השכירות בסביבה. 100 יח"ד הנותרות ימכרו בשוק החופשי. מגדל המגורים המיועד להשכרה יהיה בן 28 קומות ויבנה מעל לשלוש קומות ציבוריות שיתפרשו על פני כ- 3,000 מ"ר. הפרויקט הינו חלק מתכנית להקמת שכונה חדשה ומודרנית הקרויה "נאות פרס" ואשר תהווה את שער הכניסה הצפוני לעיר. השכונה תכלול 1,350 יח"ד בשילוב שטחי תעסוקה ומסחר בהיקף של 30 אלף מ"ר.

הפרויקט מצטרף לפרויקט נוסף של דירה להשכיר בעיר רמלה, הכולל 320 יח"ד, המוקם על ידי חברת פרשקובסקי. זהו הפרויקט השלישי אותו תקים חברת דונה דום במסגרת תכנית "דירה להשכיר"; השניים הקודמים: פרויקט בן 102 יח"ד בשהם (הדרים) ופרויקט בן 132 יח"ד בבית שמש (מתחם "משקפיים").

במסגרת מכרזיה, דירה להשכיר מתווה את מפרט הבנייה, מפרט התחזוקה ונוסח הסכם השכירות. הזוכה במכרז יתפעל ויתחזק את הפרויקט לכל אורך תקופת השכירות, באמצעות חברת ניהול מקצועית. כל הדירות בפרויקט הינן בפיקוח על ידי חברת דירה להשכיר, כאשר 25% מהדירות מיועדות לדיור בשכר דירה מפוקח ומופחת לזכאים (בהגרלה) ויתרת הדירות יושכרו בשוק חופשי במחיר שוק, אך תוך פיקוח על תנאי השכירות, כולל דמי השכירות ועדכונו.

ענבל דוד. רמי חכם,
ענבל דוד/רמי חכם

מנכ"לית דירה להשכיר, ענבל דוד: "אנו מברכים את העיר רמלה, על חלקה במהפכת הדיור בשכירות המוסדית ארוכת הטווח בישראל. זאת, במסגרת פרויקט שני בעיר במודל דירה להשכיר, המציע מגורים בשכירות ארוכת טווח בפרויקט מנוהל ומפוקח, בסטנדרט גבוה, ובתנאי וודאות, גמישות ויציבות לאורך זמן. דווקא עכשיו, בתנאי אי וודאות כלכלית, פרויקטי "דירה להשכיר" המשווקים בשיתוף עם רמ"י, מציעים אלטרנטיבה זמינה המאפשרת לשוכרים להנות מכל היתרונות של דירה בבעלות, מבלי לשאת בעול המשכנתא. פרויקט זה ברמלה מצטרף לשורה ארוכה של פרויקטים שהוקמו ומוקמים בכל רחבי הארץ במודל "דירה להשכיר".

יעקב קוינט מנהל רשות מקרקעי ישראל : רמ"י פועלת ביחד עם חברת דירה להשכיר לממש את מדיניות הממשלה ומועצת מקרקעי ישראל לעידוד פרויקטים להשכרה במחיר מפוקח ומוזל. הצלחת המכרז בשכונה החדשה נאות פרס מהווה עדות נוספת לאמון היזמים בפרויקטי המגורים והתעסוקה הנרחבים של רמ"י ועיריית רמלה. אנו נמשיך לשווק ברמלה, בשיתוף פעולה עם ראש העיר מיכאל וידל, ובהתאם לשלביות שנקבעה בהסכם הגג שנחתם עם העיר, ואני מאמין כי השיווקים יהוו מנוע כלכלי לצמיחת העיר ולהתחדשותה".

ראש העיר רמלה, מיכאל וידל : "רמלה מצויה בתקופת פיתוח אדירה. שכונות חדשות נבנות, אזורי תעשייה חדשים בפתח ורמלה משנה את פניה. אני גאה על התקדמות נוספת על רקע הזכייה, אשר תביא לבניית שכונה חדשה ומודרנית בכניסה הראשית לרמלה, "נאות פרס" ע"ש נשיאה התשיעי של ישראל וראש הממשלה שמעון פרס ז"ל".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully