התקבל היתר בנייה לפרויקט מגורים ברחוב ליסין בתל אביב

קבוצת הכשרת הישוב ממשיכה להרחיב את פעילותה בתחום היזום למגורים ומוציאה לדרך פרויקט התחדשות עירונית שני תוך שלושה חודשים, כשחברת-הבת קיבלה את היתר הבנייה

07/02/2021
לסין הכשרת היישוב. יחצ,
הדמיית פרויקט ליסין(צילום: יחצ)

קבוצת הכשרת הישוב ממשיכה להרחיב את פעילותה בתחום הייזום למגורים וההתחדשות העירונית. חברת-הבת, הכשרת הישוב התחדשות עירונית, דיווחה כי הוועדה לתכנון ובנייה בת"א העניקה היתר בנייה לפרויקט ההתחדשות העירונית ברחוב ליסין 23, ת"א. הפרויקט, הממוקם במיקום אטרקטיבי בצפון ת"א, כולל בניין בן 7 קומות ובו 17 יחידות דיור.

מדובר בפרויקט בוטיק שתוכנן ועוצב עם מפתחי חלונות גדולים במיוחד המעניקים לבניין נראות יוצאת דופן ומרחב מגורים דירתי מואר וגדול. הדירות, בנות שלושה, ארבעה וחמישה חדרים, מתוכננות תוך הקפדה על איכויות בנייה ברמה גבוהה ביותר. דיירי הפרויקט יוכלו ליהנות מנגישות לתחנת הרכבת של ת"א-ארלוזורוב, הממוקמת במרחק הליכה קצר מהפרויקט. תחילת ההקמה צפויה להתחיל ברבעון השני של 2021.

לפני מספר חודשים דיווחה הכשרת הישוב התחדשות עירונית כי חתמה עם הפניקס חברה לביטוח על הסכם למימון הפרויקט בהיקף של 117 מיליון שקל. בימים אלו הכשרת הישוב מקדמת פרויקטים בהיקף של למעלה מ-10,000 יח"ד בערים שונות באזורי ביקוש ברחבי הארץ: תל-אביב, חולון, נס ציונה, רחובות, יבנה, קריית-ים, רמלה ועוד - מרביתם פרויקטי פינוי בינוי בהיקף של מאות עד אלפי יחידות דיור בכל פרויקט.

במקביל, החברה שוקדת על מילוי התנאים לקבלת היתרי בניה בפרויקט דה האז בתל אביב הצפוי להתקבל השנה, ובפרויקטים נוספים. בנובמבר האחרון החלה הכשרת הישוב לבצע את השלב הראשון בפרויקט "פיכמן" בהיקף 235 יחידות דיור, פרויקט הפינוי בינוי הראשון בחולון, בסמוך לתחנת הרכבת הקלה המתוכננת שם.

עופר נמרודי, מנכ"ל הכשרת הישוב: "תחום הייזום למגורים וההתחדשות העירונית הינו מנוע צמיחה אסטרטגי של החברה. בשנים האחרונות השקענו משאבים משמעותיים, ואנו קוטפים כעת את הפירות. עם תחילת הביצוע של פרויקט ליסין, נהיה בביצוע במקביל של למעלה מ-250 יחידות דיור בישראל, כשאנו ממשיכים לקדם צבר פרויקטים של אלפי יחידות דיור אשר יכנסו לביצוע בשנים הקרובות".

  • הכשרת הישוב

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully