התפרסמה רשימת זוכי ההגרלה התשיעית ב"מחיר למשתכן"

משרד הבינוי והשיכון פרסם הבוקר את רשימת הזוכים בהגרלה האחרונה של מסלול "מחיר למשתכן". יותר מ-20 אלף משקי בית השתתפו בהגרלת מחיר למשתכן שפורסמה בספטמבר, מתוכם יש 3,316 זוכים

גיא נרדי
18/11/2019
בנייה, מודיעין נדל"ן בניינים. ראובן קסטרו
בנייה(צילום: ראובן קסטרו)

בהגרלה האחרונה של מסלול "מחיר למשתכן" הוגרלו מעל 3,000 יחידות דיור ב-13 יישובים ברחבי הארץ: ירושלים, ראשון לציון, באר יעקב, מגדל העמק, אשקלון, רמלה, אילת, מעלה אדומים, נתיבות, בית שאן, נהריה, קריית ים והמועצה המקומית ג'סר א-זרקא, אשר נכללה לראשונה בהגרלות מחיר למשתכן. עוד נכללו בפעם הראשונה בהגרלה דירות צמודות קרקע בעיר אילת.

העיר המבוקשת ביותר במסגרת ההגרלה אליה נרשמו מרבית משקי-הבית היא ראשון לציון עם 11,781 נרשמים, ומתוכם הוגרלו 729 זוכים. אחריה באר יעקב עם 9,120 נרשמים, מתוכם הוגרלו 598 זוכים; ירושלים עם 4,221 נרשמים, מתוכם הוגרלו 600 זוכים; רמלה עם 2,586 נרשמים, מתוכם הוגרלו 291 זוכים; ואילת עם 2,030 משקי-בית שנרשמו להגרלה, מתוכם הוגרלו 169 זוכים.

עוד בוואלה!

כך מחלקת עיריית מודיעין עילית דירה אחת לשתי משפחות

לכתבה המלאה

מאז חודש אוגוסט 2016 פועלת תוכנית "מחיר למשתכן" בשלוש סדרות. השיוך לסדרות קשור למועד קבלת אישור הזכאות. הסדרות הוותיקות יותר (א' ו-ב') מקבלות עדיפות בהגרלה. כך או כך, 14,804 מבין משקי-הבית שנרשמו הם זכאי סדרה ג', 4,049 מהנרשמים הם זכאי סדרה ב', ו-1,321 מהנרשמים הם זכאי סדרה א'. כמו כן, 1,054 מהנרשמים הם משפרי דיור.

שרת הבינוי והשיכון, ד"ר יפעת שאשא-ביטון, מסרה היום (ב'): "אני מברכת את הזוכים החדשים בהגרלת מחיר למשתכן, תוכנית שהביאה כבר אלפי זוגות צעירים להגשים את חלומם ולרכוש דירה חדשה ואיכותית במחיר שפוי והוגן באזורים רבים ומגוונים בארץ. מי שמסייר בפרויקטים השונים לא יכול להישאר אדיש אל מול האושר והשמחה של הזוגות הצעירים ומשפחותיהם. הארכת התוכנית בשנה נוספת היא בשורה שתאפשר לעוד זוגות להצטרף למעגל הזוכים, וגם אותם ילווה המשרד עד לקבלת המפתח לדירה".

  • מחיר למשתכן

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully