גינדי החזקות מכרה פנטהאוז במגדלי שרונה ב-13 מיליון שקל

החברה הציעה למכירה את דירת הפאר תמורת 18 מיליון שקל באמצעות הליך התמחרות בין 15 מתעניינים - אולם ההצעה הגבוהה ביותר הייתה נמוכה ב-5 מיליון שקל

17/12/2017
עריכה: מיכאל ברגמן

(בווידאו: טיפים לרכישת דירה מקבלן)

חברת גינדי החזקות, שמנסה למכור בתקופה אחרונה את 2 דירות הפנטהאוז האחרונות בפרויקט מגדלי שרונה בתל אביב מתוך 4 פנטהאוזים בפרויקט (האחד כבר נמכר והשני מושכר על ידי החברה לטווח ארוך), מכרה היום (ראשון) את אחד הפנטהאוזים תמורת 13 מיליון שקל. זאת לאחר שלאחרונה פרסמה מכרז פומבי למכירת הנכס היוקרתי בשיטת ההתמחרות ("bidding").

במסגרת המכרז, הוצעה למכירה דירת הפנטהאוז שבקומות 30-31, בשטח 283 מ"ר עם מרפסות בשטח של 64 מ"ר, תמורת סכום של 18-18.5 מיליון שקל - אולם ההצעה הגבוהה ביותר הייתה נמוכה בכ-5 מיליון שקל מהעלות במכרז.

בחברה מציינים כי "המהלך התקדימי נועד לאפשר את רכישת דירת הפנטהאוז המעוצבת בפרויקט היוקרה, במחיר אטרקטיבי מהמחיר המוצע בשוק. מדובר על הליך של קבלת הצעות מתעניינים בדירה, התמחרות בין המתמודדים - וכך מכירת הדירה אמורה להתבצע באופן שקוף, הוגן ושוויוני".

במסגרת המהלך התקבלו הצעות של 15 מתעניינים בדירה, כאשר בסוף הליך ההצעות התקיימה התמחרות בין המתמודדים, ובסופה נקבע מי הזוכה באפשרות לרכוש את הפנטהאוז. בחברה הוחלט למכור בצורה דומה גם את דירת הפנטהאוז הגדולה בפרויקט, והפעם המכרז מוגבל ל-5 המתמודדים הראשונים בלבד.

מדובר בדירת דופלקס במגדל המזרחי של הפרויקט, המשתרעת על שטח של 545 מ"ר עם מרפסות בשטח 108 מ"ר שעוצבה על ידי אדריכל פיצו קדם. מחיר המינימום שקבעה החברה למ"ר עבור הפנטהאוז עומד על 41,881 שקלים. בחברה מציינים כי מדובר בהפחתה משמעותית של 40% מדוח השמאות מקרקעין שנעשתה על ידי חברת גרינברג אולפינר ושות' המצורף כנספח למכרז.

לדברי מנחם גינדי, מבעלי גינדי החזקות, "בהמשך להצלחת המהלך, אנו מוציאים למכרז גם את הפנטהאוז הגדול בפרויקט. מחיר המינימום שנקבע במכרז נמוך משמעותית ממחירי השוק לנכסים דומים, כאשר מחירי פנטהאוזים דומים לאלו נמכרים בתל אביב סביב 75 אלף שקל למ"ר ומעלה".

עוד באותו נושא

אפקט ענבל אור מתפוגג? התאוששות בקניית דירות בקבוצות רכישה

לכתבה המלאה
מגדלי גינדי שרונה(צילום: ניב אהרונסון)
הפנטהאוז שנמכר(צילום: גינדי החזקות)
הפנטהאוז שנמכר(צילום: גינדי החזקות)
הפנטהאוז שנמכר(צילום: גינדי החזקות)
הפנטהאוז שנמכר(צילום: גינדי החזקות)
הפנטהאוז שנמכר(צילום: גינדי החזקות)
הפנטהאוז שנמכר(צילום: גינדי החזקות)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully