טדי שגיא רכש שני פנטהאוזים במלון ריץ קרלטון בהרצליה ב-32 מיליון שקל

איש העסקים רכש שתי דירות נופש בשטח של כ-150 מ"ר תמורת 16 מיליון שקל כל אחת. הדירות, שבהן ניתן לשהות 180 יום בשנה, ישמשו את אורחי קבוצת שגיא בזמן ביקורם בארץ

20/04/2017
טדי שגיא(צילום: ניק קלארק)

איש העסקים טדי שגיא, בעלי קבוצת שגיא הפועלת בארץ ובחו"ל, רכש שתי דירות נופש מסוג פנטהאוז בקומות העליונות במלון ריץ קרלטון במרינה בהרצליה פיתוח תמורת כ-32 מיליון שקל. שתי דירות הפנטהאוז, שנרכשו בכ-16 מיליון שקל כל אחת, אמורות לשמש את אורחי קבוצת שגיא בזמן ביקורם בארץ.

מדובר בדירה אחת הכוללת 2 חדרי שינה בשטח של 110 מ"ר עם מרפסת בשטח של 40 מ"ר; וכן בדירה נוספת הכוללת חדר שינה וחדר עבודה, בשטח של 104 מ"ר עם מרפסת בשטח של 55 מ"ר.

עוד בוואלה!

מי שידך בין ירמי לאמדורסקי: כמה אתם מכירים את זמרי ישראל?

בשיתוף FRIENDS
פנטהאוז ריץ קרלטון הרצליה טדי שגיא רכש נדלן נדל"ן. ריץ קרלטון,
דירת פנטהאוז במלון ריץ קרלטון(צילום: ריץ קרלטון)
פנטהאוז ריץ קרלטון הרצליה טדי שגיא רכש נדלן נדל"ן(צילום: ריץ קרלטון)

דירות הנופש המוצעות למכירה הן חלק מקונספט המשלב בעלות מלאה עם ניהול שוטף של רשת ריץ קרלטון. הדירות משתרעות על שטח שנע בין 50-180 מ"ר ומשמשות את בעליהן עד 180 יום בשנה.

מחירי הדירות עומדים על החל מ-3.5 מיליון שקל. המלון עצמו כולל 12 קומות ו-115 חדרי אירוח ב-6 הקומות הראשונות ו-82 דירות נופש ב-6 הקומות העליונות. הוא הוקם על ידי קבוצת תדהר וקבוצת עדי'ס השקעות.

נכסי יוקרה ומשרדים בתל אביב

עסקה זו מצטרפת לנכסי יוקרה נוספים שמחזיק שגיא בישראל. ב-2014 רכש דירת טריפלקס יוקרתית מאיש העסקים משה פטרבורג במגדל W שבשכונת בפארק צמרת בתל אביב תמורת 19 מיליון שקל. בנוסף קנה שני פנטהאוזים בבעלות פטרבורג בפרויקט BLUE סמוך לצומת הקאנטרי בצפון בעיר, תמורת כ-10 מיליון שקל. סך הכול שילם על 3 הנכסים כ-30 מיליון שקל.

שגיא גם רכש בסוף 2010 את הווילה של איש העסקים זקי רכיב ברחוב גלי תכלת היוקרתי בהרצליה פיתוח תמורת 145 מיליון שקל. ב-2013 רכש באמצעות חברה שבשליטתו גם את 4 קומות המשרדים העליונות באחד משני המגדלים בפרויקט הארבעה בתל אביב, תמורת כ-80 מיליון שקל, מקבוצת חג'ג' של האחים חג'ג'.

בנוסף זכה באותה התקופה בהתמחרות לרכישת 50% מהזכויות בקרקע בצפון מערב העיר תל אביב-יפו. מדובר בחטיבת קרקע הנמצאת בבעלות חברת שיכון ובינוי נדל"ן של שרי אריסון, שהעמידה 50% מהשטח למכירה. על פי מתווה תכנית תא/3700, על השטח שרכש ניתן יהיה לבנות כ-100 יחידות דיור בשטח ממוצע של כ-135 מ"ר.

לשגיא עסקי נדל"ן בחו"ל: באחרונה רכש את מתחם הולבורן לינקס (Holborn Links) שבמרכז לונדון בירת בריטניה בעסקה שמוערכת בכ-300 מיליון ליש"ט. המתחם הענק, הגובל בשוק קובנט גארדן שבאזור הסוהו ובקרבת רחוב אוקסופרד, כולל 34 מבנים בשטח כולל של כ-43 אלף מ"ר המשתרעים על כ-16 דונם.

הייתה זו עסקת הנדל"ן המשמעותית השנייה של הקבוצה. לפני כשנתיים רכשה את החלק העיקרי של השוק הפופולרי, הקמדן מרקט, ולאחר שרכשה את יתרת השווקים הסובבים, איחדה אותם לחברת מרקט-טק שהונפקה בהנפקה הגדולה ביותר בבורסת לונדון ב-2014.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully