7,000 נרשמים על 450 דירות "מחיר למשתכן" בקריית ביאליק

אלפי נרשמים בהגרלת מחיר למשתכן שנפתחה בשכונת נאות אפק בקריית ביאליק. בשלב הראשון יימכרו כ-450 דירות ואילו בשלב השני יוגרלו למכירה עוד כ-300 דירות מוזלות

משה כחלון בהנחת אבן הפינה (צילום: ערן גילווארג)

הגרלה נוספת של דירות מוזלות במסגרת מחיר למשתכן יוצאת לדרך. שר האוצר משה כחלון הגיע אתמול (שלישי) לקריית ביאליק לפתיחת הרישום להגרלה הראשונה בשכונת "נאות אפק", אליה נרשמו כ-7,000 זכאים. על פי תנאי התוכנית, 20% מהדירות מיועדות לזכאים תושבי קריית ביאליק.

עוד בוואלה!

אוכלים ומטיילים - מטיילים ואוכלים: מסעדות שוות בכל הארץ

יוליה פריליק-ניב
לכתבה המלאה

נאות אפק היא אחת משכונות הענק שנבנות כיום בישראל ובסך הכל צפויה השכונה לכלול 4,573 דירות, מתוכן 1,042 יחידות דיור מוזלות במסגרת התוכנית הממשלתית. השכונה נבנית משני צדי כביש עוקף הקריות, בחלקה המזרחי של העיר והיא תוצאה של הסכמי הגג שחתמה העירייה מול המדינה לפני מספר שנים. בשכונה זו יוקמו גם מבני מסחר ומשרדים, מבני ציבור, חינוך ותרבות, פארק שכונתי מרכזי ואצטדיון.

הדדמיית הפרויקט (צילום: RDV)

אחת החברות שצפויות לבנות בשכונה החדשה היא חברת גיא ודורון לוי, שזכתה בקרית ביאליק במכרזים בהיקף של למעלה מ-800 יחידות דיור מתוך 1,042 דירות מוזלות שישווקו כאמור בשכונה. ההגרלה בקריית ביאליק כוללת בשלב זה 457 יחידות דיור, אולם בעוד כעשרה ימים תיסגר ההגרלה לשלב זה – ותיפתח הגרלה נוספת שבה יוכלו זכאים להתמודד על זכותם לרכוש דירה מתוך 300 דירות מוזלות נוספות.

על פי תנאי המכרז, דירת 3 חדרים בשטח 100 מ"ר בשכונה תימכר במחיר של 980,442 אלף שקלים, ואילו דירת 4 חדרים, בשטח של 114 מ"ר תימכר במחיר של כ-1.143 מיליון שקלים. דירות 4.5 חדרים , בשטח של 128 מ"ר בנוי יימכרו בתוכנית זו במחיר של החל מ-1.291 מיליון שקלים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully