פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   גינדי החזקות רוכשת מגרש בנתניה בכ-131 מיליון שקל

   שטח המגרש המדובר כ-8 דונם בשכונת עיר ימים בנתניה, המגרש ישמש להקמת פרויקט מגורים בן 120 יחידות דיור. היקף ההשקעה המוערך בפרויקט נאמד בכ-350 מיליון שקל

   אתר בנייה (ShutterStock)
   (צילום: shutterstock)

   גינדי החזקות, בבעלות האחים ליטל, אבי, גיא, רועי ומנחם גינדי, הודיעה על רכישת מגרש בשטח של כ-8 דונם בסכום של כ-131 מיליון שקל כולל הוצאות פיתוח, בשכונת עיר ימים בנתניה, לטובת הקמת פרויקט מגורים בן 120 יחידות דיור. היקף ההשקעה המוערך בפרויקט נאמד בכ-350 מיליון שקל.

   על פי התכנון, הפרויקט העתידי יכלול שני בניינים בני 17 קומות ובהם 120 יחידות דיור גדולות בנות 5-6 חדרים מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים ענקיים. בחברה הצהירו כי בניית הפרויקט תושלם בתוך 30 חודשים מיום הוצאת ההיתר בניה שצפוי להתקבל במהלך החודשים הקרובים. על פי הערכות החברה, הפרויקט ייצא לשיווק הפרויקט במהלך חודש מאי 2016.

   על פי פרסומי החברה, דירת 5 חדרים בגודל 124 מ"ר בפרויקט צפויה לעלות החל ממחיר של 2.5 מיליון שקל ואילו דירת 6 חדרים בשטח של 137 מ"ר תעלה כ-2.75 מיליון שקל. בפרויקט יימכרו גם פנטהאוזים במחירים של כ-6 מיליון שקלים. בחברה ציינו כי המגרש שנרכש הוא חלק מעתודות הקרקע האחרונות הקיימות בשכונה וכי הוא ממוקם בסמיכות לפארק ירוק ולקניון עיר ימים.