פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הלך עליו? כריש הנדל"ן נתפס על חם

   מוחמד חדיד מואשם בגניבת שטח לטובת אחוזה שהוא בונה בבל אייר. גם השכנים מאיימים בתביעה בגין הסגת גבול. המשפט שיערך היום יקבע מה יעלה בגורלו של בעל המאה - הנחשב לאחד היזמים הגדולים בעולם

   הלך עליו? כריש הנדל"ן נתפס על חם

   שמו הולך לפניו בכל הנוגע ליזמות נדל"ן, שתי בנותיו היפיפיות מככבות על המסלולים בתצוגות אופנה נחשבות, ועכשיו, מוחמד חדיד מעורב בפרשה פחות נעימה. מדובר בעבירה פלילית של השגת שטח סביב למגה אחוזה שכריש הנדל"ן בונה בחודשים האחרונים בבל אייר. חדיד פלש ל-800 מ"ר שאינם בבעלותו על פי החשדות. היום (שני), חדיד צפוי לעמוד למשפט שבמסגרתו, ייתן את הדין על שלושה אישומים הכוללים: בנייה ללא קבלת היתרים ורישיונות, בנייה שאינה תואמת לקוד הבנייה המקומי וסירוב לצו הפסקת עבודה. על פניו, שלושה אלה עשויים להכניס את המיליארדר לכלא, אבל אל דאגה, מדובר באדם שמצויד בסוללה של עורכי דין שסביר להניח יוציאו אותו בקנס כספי בלבד. השכנים אגב, תובעים את חדיד על דברים נוספים, כמו למשל פגיעה ברכושם הסמוך והפרעה לבעלי החיים שנמצאים בסביבה. בעל המאה, הסתפק בתגובה בחשבון האנסטגרם שבה הוא מתייחס לעובדה שהכל נובע מקנאה.

   נציין באותה הזדמנות כי האחוזה של חדיד חולשת על יותר מ-8 דונמים והיא כוללת חמאם תורכי, בריכת שחייה עצומה, מגרשי טניס ואפילו כרם. אבל כל זה כנראה לא מספיק וה-800 מ"ר הנוספים נראים הכרחיים ליזם, שלא מתכוון לגור פה, אלא לשדרג את הנכס ולמכור אותו ב-150 מיליון דולרים.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   מוחמד חדיד לא מתרגש מהאישומים הכבדים (צילומי מסך)
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   8 דונמים לא מספיקים לכריש הנדל"ן
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   האחוזה בבל אייר שחדיד בונה בחודשים האחרונים
   יזם הנדל"ן מחמד חדיד עומד למשפט (מערכת וואלה! NEWS)
   מה הבת הדוגמנית ג'יג'י אומרת?
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   תגובתו של חדיד בחשבון האינסטגרם