צפו: הפנטהאוזים המרהיבים של זהה חדיד בניו יורק

אזור מערב מנהטן ממשיך בתהליך ההתחדשות שלו - פרויקט מגורים מרהיב בתכנון האדריכלית המוערכת זהה חדיד מגיעה בפעם הראשונה לניו יורק ותעצב 39 פנטהאוזים, היקר מביניהם בשווי 50 מיליון דולר

09/10/2015
מערכת וואלה!

מבט זריז על רשימת הפרויקטים שהאדריכלית זהה חדיד חתומה עליהם עושה רושם שמדובר באישה שלא ישנה בלילות ובמקום זה, מתכננת עוד ועוד פרויקטים גרנדיוזיים ברחבי העולם. בימים אלה, מצטרף פרויקט נוסף לבית היוצר של חדיד. הוא שוכן בניו יורק וכולל 39 פנטהאוזים יוקרתיים ומכוון, איך לא - לקהל יעד אמיד במיוחד.

מן הראוי לציין כי זו הפעם הראשונה שזהה חדיד בונה בלב התוסס של התפוח. עובדה די מפתיעה בהתחשב בכך שחדיד תכננה מאות פרויקטים (ציבוריים ופרטיים) בערים הגדולות העולם. אז הנה, בשעה טובה היא הגיעה גם לספוט הפופולארי הזה. למען האמת זה התרחש כבר לפני שנתיים, עת אושרה סופית תכנית הפרויקט האמור. בימים אלה חושף משרדה של האדריכלית המוערכת בעולם הדמיות של הפרויקט שבנייתו תושלם בקרוב.

פרויקט המגורים האמור שוכן באזור המערבי של העיר ברחוב 28 סמוך לפארק המפורסם "היי ליין", שנבנה על חורבות פסי הרכבת הנטושים. כידוע, במשך עשרות שנים היה האזור נטוש כשב-1980 נסגר סופית לתנועה אותו קו הרכבת שמחבר בין שני קצוות העיר. תושבים רבים נרתמו להפחת חיים באזור ולאחר מבצע רציני של תהליך התחדשות עירונית הפך האזור לטיילת ראויה. יתרה מכך, ערים רבות בעולם נושאות עיניים לפרויקט זה שצלח וממשיך אף להתחדש.

"לפני עשרות שנים נהגתי לבקר בגלריות באזור" מספרת חדיד בהודעה שיצאה לעיתונות. "תמיד תהיתי איך אוכל לבנות לאורך המסילה. לכן, זה מרגש אותי מאוד שהיום הגעתי למעמד הזה". כל דירה בפרויקט החדש של חדיד מתנשאת לגובה של 3.3 מ'. שטחי הדירות משתנים כאשר הדירה הגדולה ביותר חולשת על 530 מ"ר ומחירה הוא היקר ביותר 50 מיליון דולרים. דיירי הבניין יוכלו ליהנות לא רק מלוקיישן נחשק, נוף אורבני ואדריכלות ממותגת של מבנה פיסולי עם לוק עתידני, אלא גם ממרפסות גג, בריכה מקורה וספא.

הפרויקט של חדיד שמצליח לעניין הרבה מאוד רוכשים פוטנציאליים יהיה מוכן לאכלוס סופי ב-2017. עד אז יכולים העוברים ושבים בטיילת הקרובה להציץ על המבנה שמתרומם אט אט באוויר ומצליח להסיט אליו מיד את המבט בשל צורתו הייחודית שמאפיינת את חותמה של חדיד.

כך הפרויקט של חדיד ייראה למרחקים(צילום: הדמיות)
הסגנון האופייני של האדריכלית בא לידי ביטוי גם בפרויקט החדש(צילום: הדמיות)
כך יתמזג בניין המגורים עם הפארק המתפתח(צילום: הדמיות)
פנטהאוזים ברמות מחיר שונות(צילום: הדמיות)
הצורות העתידניות של חדיד יבואו לידי ביטוי גם בעיצוב הפנים(צילום: הדמיות)
הפנטהאוזים היקרים ביותר בפרויקט במחיר של 50 מיליון דולרים(צילום: הדמיות)
לגור בפרויקט של חדיד ולהשקיף לתפוח הגדול(צילום: הדמיות)
ויש גם חדרי רחצה מוטרפים בפרויקט האמור(צילום: הדמיות)
התמזגות עם הסביבה שחדיד כה חלמה עליה(צילום: הדמיות)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully